Czy Spyfall będzie największym odcinkiem serialu?

Niedawno Chris Chibnall wyjawił kilka faktów dotyczących najnowszej serii. W tym to, że pierwszy odcinek, Spyfall, może być jednym z największych w historii serialu.

Po wielu miesiącach czekania, pod koniec listopada dostaliśmy zwiastun nowej serii. Od tamtego momentu jesteśmy bombardowani newsami o nadchodzących odcinkach. Na początku dowiedzieliśmy się, że w pierwszym odcinku nowej serii, zatytułowanym Spyfall, wystąpią znani brytyjscy komicy i aktorzy, Stephen Fry oraz sir Lenny Henry. Tak o tej historii wypowiedział się właśnie Chibnall:

Jest wielki. To największy odcinek, który zrobiliśmy. Możliwe, że w historii całego serialu. Mnóstwo akcji i dużo zabawy.

To całkiem odważne stwierdzenie. W historii serialu mieliśmy naprawdę wiele dużych odcinków. Historie regeneracyjne, multidoktorowe czy takie, w których umierali towarzysze. Najprawdopodobniej ostatnim największym odcinkiem jest Dzień Doktora („The Day of The Doctor”). Nie dość, że został on wyemitowany w wielu kinach oraz pobił rekord Guinessa (za nadanie programu w tym samym czasie w największej ilości krajów), to poznaliśmy tam nowe, nieznane wcześniej wcielenie Doktora. Czy zatem Spyfall jest w stanie podwyższyć poprzeczkę? Dowiemy się już na początku stycznia.

Ponadto, showrunner wspomniał o nowych przeciwnikach Doktor:

W Doctor Who trzeba uderzyć we wszystkie tony. Mamy większe i lepsze plany, starych wrogów, a także zupełnie nowych. Przewija się też tam wspólny wątek.

Wiemy już, że ze starych wrogów powrócą Dalekowie, Judooni oraz Cybermeni.

Ostatnia seria została mocno skrytykowana za brak zapamiętywalnych potworów. Czy druga seria pod władzą Chibnalla zmieni tę opinię? Podobno ma być nawet strasznie, ale jak będzie w praktyce, dowiemy się dopiero w przyszłym roku.

Przypominamy, że premiera dwunastej serii odbędzie się na BBC One, 1 stycznia o 19:55 czasu polskiego. Oficjalna polska premiera nastąpi 12 stycznia na antenie BBC First.

My już nie możemy się doczekać nowej serii. A jak jest z wami? Czego się spodziewacie po szpiegowskim odcinku Doctor Who? Wierzycie, że dwunasta seria będzie jeszcze lepsza niż poprzednia?

Źródło: FansidedGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *