Znamy opis Spyfall!


Dochodzi do nas coraz więcej wiadomości na temat dwunastej serii i jej nadchodzących odcinków. Tym razem na stronie Digiguide opublikowany został krótki opis pierwszego odcinka nowej serii Doctor Who i jednocześnie pierwszej od dawna dwuczęściowej historii. Odcinek będzie nosił tytuł Spyfall i pisaliśmy o nim już tutaj.

Podróżniczka w czasie powraca z nowymi przygodami. Kiedy agenci wywiadu na całym świecie są atakowani przez kosmiczne siły, MI6 zwraca się do jedynych osób, które mogą pomóc – pewnej Doktor i jej towarzyszy. Kiedy podróżują po świecie w poszukiwaniu odpowiedzi, ze wszystkich stron nadciągają zagrożenia, pozostawiając bezpieczeństwo Ziemi na barkach grupy. Ale dokąd doprowadzi ich ten zagrażający planecie spisek?

Występują: Jodie Whittaker, Tosin Cole, Bradley Walsh i Mandip Gill, a w rolach gościnnych pojawią się Stephen Fry i Lenny Henry.

Pojawił się również pierwszy fragment odcinka Spyfall. Możecie go zobaczyć poniżej:

Premiera Spyfall odbędzie się w Nowy Rok o godzinie 19:55 polskiego czasu na BBC One. W Polsce odcinek będzie można obejrzeć 12 stycznia na BBC First.

Co sądzicie o tym opisie? Czekacie na dwunastą serię?

Źródło: Cultbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *