Znamy tytuł pierwszego odcinka 12 serii

Kolejny z serii malutkich newsów do połknięcia między jedną a drugą łyżką zupy: poznaliśmy wczoraj tytuł pierwszego odcinka 12 serii.

Tytuł ten brzmi Spyfall.

Kojarzy wam się z Jamesem Bondem? Zapewne absolutnie słusznie – pierwszy odcinek, zresztą dwuczęściowy, będzie timey-wimey sensacyjną historią szpiegowską. A przynajmniej na to się zanosi. Scenariusz napisał Chris Chibnall, w rolach gościnnych pojawią się Stephen Fry i Lenny Henry, a Trzynasta Doktor zawojuje jakąś winnicę najpiękniejszym strojem w dziejach wszechświata. Brzmi to wszystko ogromnie ekscytująco!

Sceny z tego odcinka widzieliśmy w obu trailerach (TUTAJ jest pierwszy, a TU drugi – może ktoś jeszcze nie widział!), zaś TUTAJ zastanawialiśmy się, co już da się wyczytać z tych serii chaotycznych scen, jakimi zawsze są zwiastuny. O nowościach, jakie zobaczyliśmy w drugim, napiszemy dla was niebawem.

Premiera pierwszej części Spyfall już 1 stycznia, a kolejne odcinki będą emitowane w niedziele – druga część Spyfall pojawi się więc w ramówce zapewne 4 stycznia.

Wiemy też już, dzięki uprzejmości polskiego BBC, że na premierę pierwszego odcinka, drugiego i kolejnych nie będziemy musieli długo czekać – początek emisji planowany jest na 12 stycznia, a więc z półtoratygodniowym poślizgiem. Jeśli cieszy was ta wieść, idźcie przekazać stacji dobre słowo od fanów (najlepiej TUTAJ).

To jeszcze nie koniec – z wpisem, który właśnie kończycie czytać, będzie powiązany mały facebookowy konkurs. Zajrzyjcie na naszą stronę!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *