Znajomy wróg powróci w 12 serii!

Produkcja Doctor Who pod sterami Chrisa Chibnalla jest niezwykle tajna. Produkcja ukrywa się i niewiele wiemy o nowej serii. Być może wszystko się niedługo zmieni!

Dziś BBC przerwało milczenie. Nareszcie pojawiła się jakaś oficjalna informacja. W najnowszej, 12 serii, powrócą… Judooni!

Mamy jeszcze dwa kolejne zdjęcia!

Ostatni raz tych kosmitów w ważniejszej roli w Doctor Who mogliśmy zobaczyć w finale 4 serii, gdy Doktor i Donna polecieli do Proklamacji Cieni.

Showrunner Chris Chibnall zapowiedział wielki powrót Judoonów:

Nie! Sho! Blo! Judooni powracają całą siłą z powrotem do Doctor Who i ulice Gloucester nie są już bezpieczne. Jeśli ktoś coś ukrywa, niech przyzna się do tego teraz. Judooni nie biorą jeńców, nic nie powstrzyma ich od wykonania misji! Cała ekipa Doctor Who jest zachwycona i równie przerażona, że może przywitać ich z powrotem. Będą jednymi z wielu niebezpieczeństw, które przygotowaliśmy dla widzów w następnej serii.

Wszystko wskazuje na to, że odcinek, w którym się pojawią będzie dział się w teraźniejszości. Gloucester to miasto w Wielkiej Brytanii.

W odcinku tym wystąpi Neil Stuke znany m.in. z seriali Doctor Foster, Silk czy Silent Witness. 

Chibnall wypowiedział się także w kwestii gościnnego występu aktora:

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym, że możemy przywitać Neila Stuke’a w gościnnej roli. Nie możemy się doczekać, by pokazać wam, co się stanie, gdy jego ścieżki skrzyżują się z Trzynastą Doktor.

Podekscytowani? Bo my tak!

Źródło: BBC AmericaUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *