Poznaliśmy daty premier odcinków rocznicowych

Zastanawialiśmy się, kiedy Doktor wróci. Czy przed rocznicą, czy po rocznicy – krążyły na ten temat różne teorie i pogłoski. Teraz już wiemy. Równo rok od ogłoszenia oficjalnie, że Doktor Who zmierza na Disney+, na kanale tejże platformy streamingowej pojawił się zwiastun wraz z datą premiery pierwszego odcinka:

Jednocześnie ogłoszono daty premiery także pozostałych dwóch odcinków. A oto, kiedy zobaczymy każdy z nich.

  • The Star Beast 25 listopada
  • Wild Blue Yonder – 2 grudnia
  • The Giggle9 grudnia

W tym samym dniu ma nastąpić premiera zarówno na BBC, jak i na Disney+. Pierwszy odcinek Doctor Who: Unleashed zostanie wyemitowany po The Star Beast równiez 25 listopada. Po każdym nowym odcinku widzowie będą mogli przełączyć się na BBC Three albo iPlayera, żeby zobaczyć program przedstawiający kulisy powstawania serialu. Na razie nie znamy jeszcze daty premiery odcinka świątecznego. Nie wiemy też, czy Doctor Who: Unleashed będzie dostępny na Disney+.

Szykujcie się na trzy epickie przygody rozpoczynające się od The Star Beast, kiedy to Doktor i Donna spotkają się twarzą w twarz po tych wszystkich latach, ale dlaczego, jak – to się jeszcze okaże.

W kolejnych tygodniach zobaczymy Wild Blue Yonder oraz The Giggle, kolejne nieziemskie podróże przez czas i przestrzeń.

Stosowna zapowiedź pojawiła się także na kanale YouTube serialu. W obsadzie odcinków obok Davida Tennanta i Catherine Tate zobaczymy Yasmin Finney jako Rose Noble, Miriam Margolyes jako głos Meepa, Jacqueline King jako Sylvię Noble, Karla Collinsa jako Shauna Temple, Ruth Madeley jako Shirley Anne-Bingham, Jemmę Redgrave w roli Kate Stewart, a Neil Patrick Harris wcieli się w Zabawkarza (Toymakera), który będzie siał chaos w najróżniejszej postaci.

Czekacie? Dajcie znać na TARDISawce, naszej grupie na Facebooku. Zapraszamy też przy okazji na naszego Discorda!

News będzie aktualizowany, jeśli pojawią się nowe informacje.

źródło: X (dawniej Twitter)Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *