Plotki: Spin-off o przeciwnikach Doktora?

Po raz kolejny, od kiedy Russell T Davies wspomniał o doktorowym uniwersum w stylu MCU, dociera do nas plotka o potencjalnych spin-offach „Doctor Who”. Plotki wracają co jakiś czas, od kiedy dowiedzieliśmy się, że RTD wraca na fotel showrunnera – właśnie z powodu jego wypowiedzi, umowy z Disneyem oraz tego, że zwyczajnie już kiedyś w czasie swojej ery spin-off robił i to nie jeden.

Tym razem plotka pochodzi z The Mirror. Jak miało powiedzieć źródło:

Fani mogą spodziewać, że zobaczą Sontaran, Płaczące Anioły i Morskie Diabły w osobnych seriach, pokazujących, co zrobią, gdy nie ma Doktora, by ich powstrzymać. A także Daleków i Cybermenów.

Portal zwrócił także uwagę na to, co mówił RTD już po tym, jak został ogłoszony jego powrót:

Nadchodzą rzeczy, które są zupełnie nowymi sposobami na opowiadanie historii, które nigdy wcześniej nie miały miejsca. Dlatego też sprawia to wrażenie nowego. Gdyby było inaczej, nie wróciłbym.

Wiadomo jak to jest z plotkami od The Mirror – jest to tabloid, więc trzeba ich doniesienia traktować z pewną dozą ostrożności, dlatego też my ze swojej strony zasięgnęliśmy z kolei informacji u naszego źródła i wydaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy. Według niego rozważane są dwa spin-offy, z czego jeden miałby być właśnie antologią, co mogłoby pasować do powyższej plotki, o której pisze The Mirror. Być może zatem byłby to serial inny niż Daleks!, bo każdy odcinek skupiałby się na innym przeciwniku Doktora. Byłby pewnie także inny pod kątem budżetu.

Jakich przeciwników Doktora chcielibyście zobaczyć w takim serialu? Uważacie to za dobry pomysł, czy może wolelibyście spin-off o czymś/kimś innym?

Rose Tyler

Z kolei Digital Spy ponoć zasugerował, że do roli Rose ma wrócić Billie Piper – nie wiadomo jednak poza tym nic więcej, więc ciężko stwierdzić czy jest w tym coś więcej poza typową zgadywanką i pragnieniem fanów, by wróciła lubiana przez nich towarzyszka. Sama aktorka wyraziła chęć powrotu do serialu, ale ta deklaracja nie musiała jeszcze niczego oznaczać.

Wydaje się jednak, że nie jest to żadna większa sugestia. Ponadto nasze źródło w tej sprawie jest na ten moment dość pewne, że Billie nie wraca na razie do DW, chyba że zostaną wykorzystane jakieś stare ujęcia.

źródło: The MirrorFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje nadrobić całe Classic Who. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Ma nadzieję, że kiedyś los Dirka Gently'ego się odmieni. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Obecny właściciel Gallifrey.pl i redaktor naczelny.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *