Billie Piper o możliwym powrocie do serialu

Nie minął nawet tydzień od ogłoszenia powrotu RTD w nowej serii i odcinku rocznicowym do roli showrunnera, a teraz dostaliśmy sugestię, że to niejedyna osoba z początków New Who, która może powrócić. Jak pisaliśmy tydzień temu w poście urodzinowym, jeszcze w styczniu Billie Piper deklarowała, że nie za bardzo chce wracać do „Doctor Who”:

Nie wróciłabym. To świetna rola, ale jesteś daleko od dzieci przez tak długi czas. Z mojego doświadczenia wynika, że przebywasz w Walii przez długie dziewięć miesięcy. Jako praca, [serial] dominuje całe twoje życie. To familijny program głównego nurtu, więc od tego nie uciekniesz. Masz wrażenie, że nagle stajesz się bardzo, bardzo sławna.

Zasugerowała wówczas także, że ważnym czynnikiem decydującym o powrocie były dzieci (Billie ma dwóch synów mających 12 i 8 lat oraz 2-letnią córkę):

Niezbyt podoba im się oglądanie mnie w “Doctor Who”. A naciskałam na nich wiele razy. Mój starszy syn bardzo się denerwował, że byłam ścigana, przestraszona lub atakowana, więc pomyślałam “OK, to dziwny sposób na oderwanie myśli.”

Jednakże w jednym z ostatnich filmików na platformie CAMEO[1]CAMEO umożliwia otrzymanie personalizowanego filmiku od wybranej gwiazdy z życzeniami urodzinowymi albo odpowiedzią na jakieś pytanie, oczywiście za opłatą. Z aktorów doktorowych takie … Kontynuuj czytanie aktorka poruszyła ponownie temat powrotu do serialu:

Czy kiedykolwiek wrócę? Myślę, że tylko jeśli będą odpowiednie warunki i będzie dobra historia. Czuję, że miałam dość czasu z dala od tego [serialu], by naprawdę chcieć do niego wrócić.

Czuję, że moje dzieci są w odpowiednim wieku i mogą to też docenić, co jest często moją zachętą, by coś zrobić.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany filmik:

Czy to oznacza, że mamy szansę zobaczyć Billie Piper w roli Rose lub jakiejkolwiek innej (w końcu na 50-lecie wcieliła się w awatar Momentu) w czasie drugiej ery RTD? Chcielibyście jej powrotu choćby na jeden odcinek? Ciekawe też czy zmiana decyzji ma coś wspólnego z powrotem byłego showrunnera do serialu.

Źródło: Radio Times

Przypisy

Przypisy
1CAMEO umożliwia otrzymanie personalizowanego filmiku od wybranej gwiazdy z życzeniami urodzinowymi albo odpowiedzią na jakieś pytanie, oczywiście za opłatą. Z aktorów doktorowych takie filmiki oferują m.in. Colin Baker, Sylvester McCoy, John Borrowman czy Catrin Stewart (czyli Jenny Flint).


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *