Panel Doktor Who na Comic-Conie o serii 13 potwierdzony

Trzynasta Doktor we własnej osobie, Jodie Whittaker, a także grająca Yaz Mandip Gill, wspólnie z nowym towarzyszem, Johnem Bishopem, i showrunnerem Chrisem Chibnallem pojawią się podczas tegorocznego San Diego Comic-Conu (który w tym roku również odbędzie się jako Comic-Con@Home) na panelu modelowanym przez Melanie McFarland (jesienią była moderatorką na NYCC, gdzie też prowadziła doktorowy panel).

Zdradzono także, że do tej czwórki dołączy „bardzo wyjątkowy gość-niespodzianka”, którego tożsamość jeszcze nie została ujawniona. Sam panel będzie mieć miejsce 25 lipca o 19:00 polskiego czasu i potrwa godzinę. Jako że będzie to wirtualny konwent, panel będzie możliwy do obejrzenia przez internet.

Prawdopodobnie dodatkowy gość to osoba, która pojawi się w serii 13. Wiele osób obstawia, że będzie to najpewniej Sacha Dhawan, ponieważ sporo wskazuje na to, że Mistrz bez problemu przeżył finał ostatniego sezonu wraz ze swoimi CyberMistrzami. Oczywiście może to być także ktoś inny, np. Alex Kingston, która wspominała, że chętnie wróciłaby do serialu. Może to być także ktoś kompletnie nowy, kto pojawi się dopiero w tej serii.

Niewykluczone, że doczekamy się pierwszych konkretów na temat serii 13 – jedyne, co do tej pory wiemy na pewno, to to, że seria będzie składać z 8 odcinków i będzie mieć premierę jesienią. Może dostaniemy pierwszy teaser lub pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzących odcinków, podobnie jak to było na zeszłorocznym NYCC, kiedy to otrzymaliśmy kilka oficjalnych fotosów z odcinka noworocznego.

logo san diego comic con, na którym mieć miejsce będzie panel doktorowy

Comic-Con@Home będzie mieć miejsce w dniach 23-25 lipca.  Poza powyższym panelem wiemy także, że na konwencie będzie panel poświęcony doktorowym komiksom od Titana – rozmowa o kulisach komiksów ze scenarzystką Jody Houser, rysowniczką Robertą Ingranatą, kolorystką Enricą Eren Angiolini i redaktorem Jake’iem Devine, który będzie można obejrzeć 23 lipca o 23:00 polskiego czasu i także potrwa godzinę.

Źródło: Twitter, program Comic-ConuFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *