Na tegorocznym Comic Conie odbędą się trzy doktorowe prelekcje! [AKTUALIZACJA]

Aktualizacja: Comic Con coraz bliżej, więc poznaliśmy konkretne godziny, o których będą prelekcje. Podejrzewamy także , że podczas pierwszego panelu (Doctor Who Spotlight) zostanie uchylony rąbek tajemnicy odnośnie odcinka specjalnego Revolution of the Daleks! Niektórzy uważają, że może to być trailer odcinka, ponieważ zmieniło się logo na oficjalnym kanale YouTube serialu.

Ze względu na pandemię w tym roku Nowojorski Comic Con, czyli  jeden z największych na świecie konwentów fantastyki i nie tylko odbędzie się online! Okazuje się , że nie zabraknie na nim atrakcji związanych z Doctor Who. Odbędą się aż trzy prelekcje: o najnowszej serii, o projekcie Time Lord Victorious, a także o nadchodzących grach wideo.

Tutaj macie listę atrakcji, a tutaj będzie można je oglądać od 8 do 11 października.

Comic Con Metaverse

Wydarzenie, którego pełna nazwa, to New York Comic Con and MCM Comic Con Metaverse, będzie odbywało się online na kanale Nowojorskiego Comic Conu na You Tube.  Wszystko ma być dostępne za darmo. 16 września ogłoszono, że do zapowiedzianego wcześniej panelu o nowej, 13 serii Doctor Who, dołączą dwa kolejne panele. Nie podano na razie dokładnych godzin, ale należy się spodziewać, że będą dopasowane do widza amerykańskiego (do czasu w Nowym Jorku musimy dodać 6 godzin). Tak oto przedstawia się lista atrakcji:

Panel BBC America: Doctor Who Spotlight

Czwartek, 8 października, 19:40-20:10

BBC America wspólnie z HBO Max rzuci nam trochę światła na to, co czeka nas, gdy Doctor Who powróci na nasze ekrany. Zaproszono Jodie Whittaker, Mandip Gill, oraz Bradleya Walsha, którzy razem z Melanie McFarland (krytykiem serialowym z Salon.com), będą wspominać poprzednie dwie serie w TARDIS. Omówią wszystkie zwroty akcji, niespodzianki i swoje ulubione momenty.

Tworzenie Time Lord Victorious

Sobota, 10 października, 16:50-17:35

Producent i scenarzysta James Goss wypowie się na temat powstania wieloplatformowego projektu jakim jest Time Lord Victorious. Dołączą do niego Joe Sugg, Nicholas Briggs i Ayesha Antoine, aby uchylić nam rąbka tajemnicy na temat niedawno zapowiedzianego na listopad serialu Daleks!. Mamy dowiedzieć się czego możemy oczekiwać, kto kogo będzie grał, jak nagrano dubbing w czasach pandemii,  a nawet mamy dostać urywek odcinka!

Comic Con Metaverse

Nowe gry Doctor Who

Niedziela, 11 października, 16:20-16:50

Ostatni panel organizowany przez Maze Theory, to gratka dla miłośników cyfrowej rozrywki. Aktorka Ingrid Oliver, dyrektor studia Maze Theory Russ Harding, pisarz Gavin Collinson oraz dyrektor Kaigan Games Azmi Shah opowiedzą nam o trylogii nadchodzących gier na różne platformy gamingowe, z których pierwsza,  Doctor Who: The Edge of Time, miała swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku.

Jesteście podekscytowani?

Źródło: doctorwho.tvMiłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznacie go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca. Żyjcie długo i w dostatku. ?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *