Co dwa serca, to nie jedno – konkurs walentynkowy

Mamy nadzieję, że dobrze spędziliście Walentynki. Ten dzień z pewnością stanowi nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą jakoś zaimponować drugiej połówce. Dziś mamy dla Was nowe wyzwanie, wciąż w klimacie dnia Zakochanych: konkurs na fanowską twórczość.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

Odpowiedź jest prosta: narysujcie albo napiszcie coś. Jednakże powinno to współgrać z tematem konkursu, którym jest

Co dwa serca, to nie jedno, czyli miłość w czasie i przestrzeni

Konkurs ma dwie kategorie – pracę graficzną oraz pracę tekstową (może być opowiadanie, może być coś innego). W przypadku pracy tekstowej prosimy, żeby zawierała ona maksymalnie 1000 wyrazów. Ciekawi nas Wasza interpretacja tematu. Jak według Was taka miłość może wyglądać? Może macie w głowie własną wersję historii Doktor(a) i River, a może też coś zupełnie innego? Praca musi być oczywiście Waszego autorstwa. Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem ślijcie na adres redakcja@gallifrey.pl, a w temacie maila wpisujcie „Konkurs Walentynkowy”.

Jeśli wolelibyście, żeby Wasza praca w przypadku wygranej została opublikowana pod pseudonimem – zaznaczcie to w zgłoszeniu. Każde zgłoszenie musi zawierać także poniższą zgodę na przetwarzanie danych (na potrzeby wysyłki nagród dla zwycięzców i ogłoszenie nagrodzonych). W przypadku uczestników w wieku poniżej 16 lat zgoda musi być potwierdzona podpisem rodzica lub opiekuna prawnego i przesłana jako załącznik mailowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z regulaminem konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Konkurs trwa do 7 marca 2021 roku do godziny 23:59:59 polskiego czasu – po tym czasie nie przyjmujemy zgłoszeń. Następnie jury redakcyjne w ciągu 7 dni wybierze zwycięzców, a wyniki wraz ze zwycięskimi pracami znajdą się we wpisie na stronie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w sprawie adresu do wysyłki. Aby konkurs był rozstrzygnięty w danej kategorii, musi w niej wpłynąć przynajmniej 5 prac. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie na cały konkurs, zatem musicie zdecydować, którą kategorię wolicie – nie można wysłać dwóch naraz.

Kolejna ważna sprawa: co tym razem można wygrać?

Zwycięzcy będą mogli wybrać jedną poniższych nagród. Co Wy na to?

  • powieść The Knight, the Fool and the Dead (recenzję Tomsza możecie przeczytać tutaj)

Żyjemy wiecznie, z wyjątkiem pewnych przypadków. Tak jak wszyscy we Wszechświecie.

Doktor wraca do Mrocznych Czasów, okresu gdy kwitnące życie i śmierć były ledwie znane…

Napotyka Kotturuh – stworzenia, które przemierzają kosmos rozsiewając śmiertelność. Sądzą każdego i każdy gatunek zarządzając przydziałem czasu na życie. Po raz pierwszy w historii, żywe istoty zaznały strachu przed końcem. I zrobią wszystko, by uciec przed tym ponurym widmem – śmiercią.

Doktor ma doświadczenie w oszukiwaniu śmierci. Wreszcie może ją powstrzymać u samego źródła. Zmierza po Kotturuh, gotowy zmienić wszystko, aby życie wygrało już na początku. Nie tylko ostatni z Władców Czasu. Zwycięski Władca Czasu.

Jest to jeden z głównych punktów sagi Time Lord Victorious.

  • audiobook Dead Air (w formie cyfrowej na platformę Audible), autorstwa Jamesa Gossa i czytany przez… Davida Tenannta! Darmowej próbki możecie posłuchać tutaj.

Podążając za stworzeniem, które wyraża się poprzez dźwięk, Doktor ląduje w późnych latach 60. na łodzi pirackiej stacji radiowej. Stworzenie zabiło już niektórych DJ-ów, a Doktor zaprzyjaźnia się z ocalałymi. Ale potem gasną światła i zaczyna się desperacki wyścig o przetrwanie. Komu Doktor może zaufać w ciemności?

  • kubek i podstawka wyrażające miłość do Daleków. A może do R2-D2 lub Star Treka? A może wszystkie opcje naraz?
  • figurka Funko Pop! Trzynastej Doktor z goglami

 

Dodatkowo możemy zdecydować się przyznać wyróżnienia, za które nagrodą będzie publikacja pracy na naszej stronie :) Na koniec mamy dla Was pewną ważną myśl Dwunastego Doktora:

Miłość to nie emocja. Miłość to obietnica.

Pełny regulamin możecie znaleźć tutaj. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *