Życzenia na Nowy Rok 2021

Żegnamy się z 2020 rokiem, którego tak wielu i wiele z nas ma już serdecznie dosyć. Jednak „gdzie są łzy, tam jest i nadzieja”. I właśnie ta myśl przyświeca nam składając Wam życzenia na przyszły rok.

Drodzy Odwiedzający naszą stronę, kochani regularni Czytelnicy i ogółem wszyscy Whovianie!

Ten rok był zupełnie inny niż ktokolwiek śmiał sobie wyobrazić. Nasze życie zostało w wielu przypadkach wywrócone do góry nogami.

Podobnie stało się w Whoniwersum. Ta przygoda zaczęła się prawie równo rok temu, bo na Nowy Rok zaproszono nas do udziału w szpiegowskiej akcji.Byliśmy świadkami powrotu Mistrza w fenomenalnym wykonaniu Sachy Dhawana, widzieliśmy zniszczenie Gallifrey przez Mistrza, zobaczyliśmy co może czekać Ziemię, jeśli się wszyscy nie opamiętamy, spotkaliśmy Nikolę Teslę we własnej osobie, z odwiedzinami wpadł do nas na chwilę kapitan Jack, razem z Doktor przeżyliśmy szok, gdy poznaliśmy kompletnie nową Doktor w obłędnym wykonaniu Jo Martin, byliśmy świadkami ataku kosmicznego wirusa (cóż za ironia!) na plastik, odpowiadaliśmy na pytanie „Czy mnie słyszysz?” zadane przez starożytne istoty, wprawdzie nie byliśmy świadkami (być może) narodzin „Frankensteina”, lecz zwiedzaliśmy nawiedzony dom i napotkaliśmy Samotnego Cybermena, przed którym ostrzegał nas wcześniej kapitan Jack, wreszcie przyszło nam towarzyszyć Doktor i rodzince w skutkach decyzji o ustąpieniu Ashadowi – trafiliśmy w samą końcówkę wojny między ludźmi i Cybermenami. Wreszcie poznaliśmy bardzo kontrowersyjną prawdę o Dziecku spoza Czasu i widzieliśmy jak Gallifrey zostaje zniszczona ponownie, a sama Doktor trafia z nieznanych przyczyn do więzienia (gdzie wpadniemy z odwiedzinami do Trzynastej już jutro!). Doświadczyliśmy także bezprecedensowego wydarzenia w postaci Time Lord Victorious, które było zdecydowanie większe w środku niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Christopher Eccleston powrócił do roli Dziewiątego. Niemożliwe stało się możliwe.

Ten rok był także momentem zwrotnym dla naszej strony, gdyż doszło do zmiany prawie całego składu Redakcji. W przyczyny nie będziemy się zagłębiać, życzymy byłym redaktorom wszystkiego dobrego w Nowym Roku. A Wam, drodzy Whovianie dziękujemy za okazane nam zaufanie. Zarówno na stronie, jak i w postaci ponad 1200 lajków i obserwujących nas osób, które zdecydowały się z nami pozostać. Od sierpnia naszą stronę odwiedza średnio prawie 300 osób dziennie, łącznie prawie 2000 odwiedzających miesięcznie, na stronę weszliście prawie 45 tysięcy razy! Na stronie opublikowaliśmy 94 artykuły (łącznie z tym, który właśnie czytacie), nasze posty na Facebooku dotarły tylko w ostatnim miesiącu do ponad 1,5 tysiąca osób! Do Polskich Gallifreyan dołącza też coraz więcej osób, z czego spora część zagłosowała w naszych ankietach – z wynikami zapoznacie się już w przyszłym roku. Dziękujemy, że jesteście z nami, bo ta strona jest właśnie dla Was (no, dla nas trochę też ;) ). Nie zawiedziemy Waszego zaufania.

W przyszły rok możemy spoglądać z podniesioną głową i nadzieją. Już jutro czeka nas kolejny odcinek naszego najbardziej ulubionego serialu we Wszechświecie a zapewne gdzieś bliżej jesieni – kolejna, 13 już seria. Prawdopodobnie zacznie się także układać z epidemią, gdyż zaczynają się szczepienia. Niezależnie od tego jak będzie, jak nasze losy ostatecznie się potoczą, co się będzie działo z serialem, pamiętajmy – bądźmy dla siebie dobrzy, bądźmy solidarni, bądźmy razem. Bo jesteśmy jedną wielką whoviańską rodziną. Przetrwamy to wszystko i jeszcze będzie przepięknie, zobaczycie!

Trzymajcie się mocno i zdrowo, nadszedł czas regeneracji 2020 roku w 2021 rok!

Wszystkiego whoviańskiego!

regeneracja 2020 w 2021 - wizualizacja

 

Redakcja Gallifrey.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *