Zakończono nagranie Damaged Goods

Wczoraj ogłoszono zakończenie nagrania adaptacji noweli Russella T. Daviesa, Damaged Goods, do formy słuchowiska.

Historia ta osadzona jest w roku 1987, kiedy poznajemy rodzinę Tylerów, której losy zostaną splecione z pojawieniem się w naszym świecie pewnej przerażającej istoty…

W tekście przygodę przeżywa Siódmy Doktor, nie zmieni się też to w wersji audio. Ponownie w tę rolę wciela się Sylvester McCoy, weteran słuchowisk produkcji Big Finish. Wypowiedzi twórców na temat produkcji słuchowiska możecie przeczytać na naszej stronie pod tym linkiem.  

Pierwszy raz w wersji audio wystąpią jego książkowi towarzysze, których odtwórców poznaliśmy dwa dni wcześniej, 28 lipca

Yasmin Bannerman i Trevor Oliver (źródło)

Chris Cwej przemówi głosem Travisa Olivera, którego fani Doktora Who mogą kojarzyć z odcinka Korek („Gridlock”), gdzie wcielił się w rolę Milo.

Roz Forrester zagra Yasmin Bannerman, która także wystąpiła w serialu – jako Jabe, przedstawicielka Drzew z Cheem z odcinka Koniec świata („The End of The World”). Dla Bannerman to już trzeci występ w słuchowisku Big Finish – wcześniej wzięła udział w realizacji The Bride of Peladon oraz The Fourth Wall.

W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Michelle Collins (Winnie Tyler), Richarda Hope (Harry Harvey), Roberta Duncana (pan Thomas) i Damiena Lyncha (Scott Delaney) .

Adaptacji podjął się Jonathan Morris, reżyserem został Ken Bentley, producentem jest David Richardson.

Damaged Goods ukaże się w sierpniu 2015 roku w dwóch wersjach – standardowej i specjalnej.

Źródło: bigfinish.comJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *