Yasmin Finney – nowa osoba na pokładzie 60-lecia!

Stało się. W poprzednią niedzielę ogłoszono nowego Doktora, wczoraj zaś powrót starego Doktora. Tymczasem jest nam już znana nowa postać, która pojawi się z okazji obchodów 60-lecia. Zagra ją Yasmin Finney. Ale na ponownie na początek przywołamy plotki, a konkretnie taką, która mogła wskazywać nową postać na 60-lecie, ponieważ ponownie domyślano się kto i kogo zagra krótko przed ogłoszeniem.

RTD znowu dzisiaj skomentował zdjęcie emotkowe na pewnym profilu:

Diament to 60-lecie, to już wiemy. Róża oznacza towarzyszkę, kojarzyła się automatycznie z Lily. Też kwiat, w dodatku lilia nie ma swojej emotki. Co więcej Lily była wymieniona jako nastoletnia transkobieta pochodzenia mieszanego.

Yasmin Kinney

Yasmin Finney jest właśnie osobą, która spełnia wymogi i to mogłaby być nowa towarzyszka lub jakaś inna postać… W dodatku pasowało także ogłoszenie, gdyż szukano fryzjera specjalizującego się w fryzurach typu afro. Istnieją podejrzenia, że będzie to córka Donny. Na ile to się sprawdzi, zobaczymy w 2023 roku

Z dzisiejszego ogłoszenia wiemy, że jej postać nazywa się tak naprawdę Rose – czyli w sumie też kwiat, tylko inny. Aktorka o dołączeniu mówi tak:

Jeśli ktoś by powiedział 8-letniej Yasmin, że pewnego dnia będzie częścią tego kultowego serialu, nigdy bym nie uwierzyła. Ten serial jest ma swoje miejsce w sercach tak wielu ludzi, więc bycie zauważoną jako trans aktorka przez samą legendę – Russella, nie tylko zrobiło mi rok, ale zrobiło mi życie. Nie mogę się doczekać aż zacznę podróż i aż zobaczycie, jak rozkwita Rose. Szykujcie się.

Russell T. Davies, showrunner dodaje:

Życie w „Doctor Who” staje się jaśniejsze i bardziej szalone. Jak może być tu inna Rose? Odkryjecie w 2023 roku, ale to absolutna radość powitać Yasmin na planie „Doctor Who”. Wszyscy zakochaliśmy się w niej w Heartstopper, jednym z tych seriali, które zmieniają świat. A teraz Yasmin może zmienić Whoniwersum!

Podobnie jak wczoraj, Russell T. Davies wrzucił na Instagramie post o treści zbliżonej do oficjalnego ogłoszenia:

Dodał jednak znów parę słów o tajemnicy i nadchodzącym odcinku regeneracyjnym:

To na razie tyle, ludzie. Wiem: czy nie byłoby super utrzymać to w tajemnicy i zaskoczyć Was wszystkich w telewizji? Ale nie możemy, nie kiedy kręcimy na zewnątrz w Londynie. Dlatego zamiast spojlerów, musieliśmy sami się tym zająć. Ale teraz! Cisza! A epicki finał Jodie skrywa dla Was sekrety wielokrotnie lepsze niż my. CZEKAJCIE no tylko! #ekscytacja ♥️♥️➕?

Dajcie znać w komentarzach, na grupie facebookowej lub podzielcie się przemyśleniami na naszym Discordzie, co o niej sądzicie – aktorka zagrała Elle Argent w Heartstopper. No i jakie macie teorie o co chodzi z nową Rose?

źródło: Instagram, Doctowho.tvFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *