David Tennant i Catherine Tate wracają do „Doctor Who”!

Pamiętacie nasze plotki z kwietnia i z poniedziałku? O tym, że wrócą David Tennant i Catherine Tate? Wygląda na to, że się sprawdziły. Dokładnie o 19:30 polskiego czasu na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych serialu pojawił się taki oto post.

Bardzo podobny jak poprzednio, gdy ogłaszano nowego Doktora – dwa serca plus niebieski diament. Dwa serca = Doktor. Niebieski diament – 60. rocznica, inaczej diamentowa. Wbrew temu, co mówił w ostatnim wywiadzie RTD, jednak milczenie nie potrwa tak zupełnie do 2023!

David Tennant i Catherine Tate

Możemy wreszcie oficjalnie powiedzieć – David Tennant i Catherine Tate wracają do „Doctor Who” na 60-lecie serialu. Jeden z najbardziej uwielbianych duetów w historii „Doctor Who” wraca i obecnie kręcą sceny, które zostaną wyemitowane w 2023 roku, tak by zbiegły się z obchodami 60-lecia serialu. A więc najpewniej jesienią.

Jak pamiętamy, Doktor i Donna rozstali się, gdy Doktor musiał wyczyścić pamięć Donny, sprawiając, że zapomniała o nim, gdyż chciał uratować jej życie. Pozostawił jej rodzinę z ostrzeżeniem: jeśli kiedykolwiek sobie przypomni, umrze. Ale wiedząc, że tych dwoje wraca raz jeszcze, wielkim pytaniem jest, jak to się stało, że Doktor i Donna są z powrotem razem?

Jak mówi Russell T. Davies:

Oni wracają! Wygląda to na niemożliwe. Najpierw ogłaszamy nowego Doktora, potem starego Doktora razem z cudowną Donną. Co się u licha dzieje? Może jest to brakująca historia. Może świat równoległy. Albo sen, albo sztuczka, albo wspomnienie. Alternatywny Doktor? Kraina Fantazji[1]Wymiar, w którym wierzyć znaczy stworzyć. Był to kieszonkowy wszechświat z odcinka Mind Robber z sezonu 6, w którym postacie i miejsca z fikcji, mitologii i folkloru stawały się prawdziwe. … Kontynuuj czytanie?!Okej. Dość. Zatrzymajmy się. Stop. Żadnych więcej ogłoszeń…?

Dziesiąty Doktor regenerując mówił „nie chcę odchodzić. Wygląda na to, że on – i jego fanki oraz fani z całego świata dostali to, o czym marzyli, gdyż Doktor z Donną powracają…

Jednocześnie krótko przed ogłoszeniem Rachel Talalay zamieściła na Twitterze to zdjęcie. Przypadek?

Cieszycie się? Dajcie nam znać w komentarzach, na grupie facebookowej lub podzielcie się przemyśleniami na naszym Discordzie.

źródło: Instagram, Twitter, Doctorwho.tv

Przypisy

Przypisy
1Wymiar, w którym wierzyć znaczy stworzyć. Był to kieszonkowy wszechświat z odcinka Mind Robber z sezonu 6, w którym postacie i miejsca z fikcji, mitologii i folkloru stawały się prawdziwe. Gdy tylko jakaś historia zostaje spisana na Ziemi, to urzeczywistnia się w Krainie.


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *