Varada Sethu nową towarzyszką Doktora!

Varada Sethu dołączy do Piętnastego Doktora i Ruby Sunday w drugim sezonie Doktora Who, którego premierę zapowiedziano na rok 2025.

Aktorka znana m.in. z Gwiezdne wojny: AndorJurassic World Dominion i Anniki, dołącza do obsady Doktora Who w roli nowej towarzyszki.

Sethu pojawi się na ekranie dopiero w przyszłorocznym sezonie serialu, nie znaczy to jednak, że pożegnamy się z Ruby Sunday w tym roku. Dzisiejszy komunikat prasowy potwierdza, że w sezonie drugim Piętnastemu Doktorowi towarzyszyć będzie zarówno Ruby Sunday, jak i postać grana przez Sethu.

Choć na razie nie wiadomo jak będzie się nazywała jej postać, udostępniono pierwsze zdjęcia nowej ekipy TARDIS.

O swojej nowej roli Varada Sethu mówi:

Czuję się najszczęśliwszą osobą na świecie. To wielki zaszczyt być częścią Whoniwersum i jestem niezmiernie wdzięczna dla całej rodziny Doktora Who – bo tym właśnie są – za przyjęcie mnie z otwartymi ramionami i sprawienie, że czułam się jak w domu. Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego zespołu do współdzielenia tej przygody niż Ncuti i Millie. To świetna zabawa!

Russell T Davies dodał:

Po raz pierwszy pracowałem z Varadą przy produkcji BBC Snu nocy letniej. To wielka radość móc ją powitać na pokładzie TARDIS. Właśnie teraz w studiu, podczas zdjęć do [sezonu, który ukaże się w – przyp. red.] 2025, Ncuti, Millie i Varada walczą ramię w ramię – potrzebujemy całej trójki, bo stawka jest wyższa niż kiedykolwiek!

Drugi sezon przygód Piętnastego Doktora zadebiutuje w 2025 roku.

Co myślicie o tym wyborze obsadowym? Widzieliście już Varadę Sethu w jakiejś produkcji? Zapraszamy do dyskusji na naszym serwerze Discorda oraz na grupie na Facebooku – TARDISawce.

źródło: doctorwho.tv


Doktor Who powróci z pierwszym sezonem nowej ery już 11 maja o godzinie 1:00 polskiego czasu na platformach Disney+ i BBC iPlayer. Tego dnia premierę będą mieć dwa odcinki, a cały sezon będzie składać się łącznie z ośmiu epizodów. Zimą zaś możemy spodziewać się tegorocznego odcinka świątecznego. Dotychczasowe informacje o sezonie 1 znajdziecie zebrane tutaj.Członek redakcji Gallifrey.pl w latach 2014-2015 i ponownie od 2023 roku. Fan Dwunastego i Dziesiątego, swoją przygodę z Whoniwersum rozpoczął jednak od „Przygód Sary Jane”. Kolekcjoner wszystkiego co doktorowe, w tym m.in. płyt DVD oraz Blu-ray, książek, komiksów, figurek i autografów. Licencjat poświęcił zaginionym odcinkom „Doktora Who” oraz destrukcyjnym praktykom archiwalnym BBC. Z wykształcenia filmoznawca, obecnie student mediów audiowizualnych i kultury cyfrowej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *