Toymaker i Kate Stewart wracają w zwiastunie 60. rocznicy „Doktora Who”

Doczekaliśmy się dzisiaj kolejnego zwiastuna trylogii odcinków rocznicowych z Czternastym Doktorem i Donną:

W nowym zwiastunie ponownie widzimy Neila Patricka Harrisa. Oficjalnie zostało dzisiaj ujawnione, że zagra on Toymakera, czyli Zabawkarza, co potwierdza wiele teorii, np. analiza jednego z teaserów. Był to potężny wróg Doktora widziany w serialu po raz ostatni w historii The Celestial Toymaker z 1966 roku (wtedy jeszcze jako przeciwnik Pierwszego Doktora). Ale dlaczego Doktor spotyka go ponownie? Czy to przez niego obecny Doktor znowu ma tę samą twarz, co kilka inkarnacji wcześniej?

Zwiastun potwierdza także powrót kolejnej postaci. Wraca UNIT, a wraz z nim Jemma Redgrave jako Kate Lethbridge-Stewart. Czternasty będzie zatem kolejnym Doktorem, którego spotka córka Brygadiera.

Russell T Davies, showrunner, powiedział:

To dopiero początek, a temperatura zaczyna rosnąć.  Zbliżamy się do listopada pełnego doktorowych niespodzianek zarówno dla fanów, jak i nowych widzów. Bądźcie czujni!

Toymaker 60. rocznica "Doktora Who"
Co knuje Zabawkarz?
Kate Stewart 60. rocznica "Doktora Who"
Kate pokieruje UNIT-em po raz kolejny.

Zapraszamy do dyskusji o zwiastunie na naszej grupie na Facebooku – TARDISawce.

źródło: Doctorwho.tv


Premiera nowych odcinków Doktora WhoThe Star Beast, Wild Blue Yonder oraz The Giggle – już w listopadzie na Disney+.Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *