Thaddea Graham o Jodie i możliwym powrocie do serialu

Na początku października miała miejsce premiera horroru „The Wreck”, w którym zagrała Thaddea Graham. W ramach promocji tego serialu aktorka udzieliła wywiadu dla Radio Times, jednak jak zwykle przy takich okazjach, padły pytania o „Doctor Who”.

Wiemy, że w jutrzejszym odcinku powróci Vinder – ale co z jego ukochaną Bel? Czy Thaddea Graham wróci w odcinku regeneracyjnym?

Jedyne, co mogę powiedzieć o „Doctor Who”, to że jest pełny serca i wielu ludzi, którym na nim zależy. Jodie Whittaker jest teraz moją bohaterką, wiedząc jak się z nią pracuje. Jest tak dumna ze swojej pracy. Myślę, że dla fandomu [to też duma]; wiedzieć że jest ktoś u jego steru – wiem, że to będzie jej teraz ostatni odcinek – ktoś, kto tak bardzo troszczy się o fandom i szerszy świat, i która o to tak bardzo dba [o serial].

Miałyśmy scenę w TARDIS. Chyba w scenariuszu było powiedziane, że „Doktor coś ciągnie”, a ona powiedziała: „Powiedzcie mi co pociągnąć, bo wiem, że ludzie w domach wiedzą dokładnie, co który z tych przycisków robi.

A ja pomyślałam, że to była naprawdę piękna chwila oglądać kogoś, kto wszedł w tak kultową rolę i wkłada tyle troski i dumy w swoją pracę, i robi to dla fanów serialu.

To był prawdziwy zaszczyt poznać ją i ekipę. Jestem podekscytowana, by zobaczyć odcinek na stulecie.

Jak dodała:

Uważam, że dołączając do tego serialu zdecydowanie czujesz jego wagę i czujesz, że jesteś zaledwie małą częścią, czegoś tak znacznie większego od ciebie. A to jest coś bardzo wyjątkowa rzecz.

Czy aktorka wróciłaby jeszcze kiedyś do roli?

Na 100 procent. Uważam, że to była taka radość pracować [nad tym serialem]. Trwa od tylu lat, a ekipa wciąż wraca, co uważam mówi wiele o tym, że coś działa, bo wracają oni z roku na rok. Chciałabym [wrócić].

Jak uważacie? Chcielibyście zobaczyć, jak Thaddea Graham wraca do roli Bel jutro lub w jakimś innym odcinku?

źródło: Radio Times 1 i 2


„Potęga Doktor” (The Power of the Doctor) to ostatnia przygoda nie tylko dla Jodie Whittaker jako Doktor, ale też dla Mandip Gill jako Yasmin Khan i Johna Bishopa jako Dana Lewisa. W odcinku wystąpią także Sacha Dhawan jako Mistrz, Sophie Aldred jako Ace, Janet Fielding jako Tegan, a do roli Ashada powróci Patrick O’Kane. Przedpremierową zapowiedź (zwiastun, grafiki promocyjne i opis) odcinka zobaczycie tutaj. Zaś inne materiały dotyczące odcinka znajdziecie pod tym tagiem.

„Potęga Doktor” będzie mieć brytyjską premierę na BBC One i iPlayerze 23 października o 20:30 polskiego czasu i będzie trwać godzinę i 27 minut. Polska premiera odcinka zaś odbędzie się także jutro o 21:00 polskiego czasu na BBC First.Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje nadrobić całe Classic Who. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Ma nadzieję, że kiedyś los Dirka Gently'ego się odmieni. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Obecny właściciel Gallifrey.pl i redaktor naczelny.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *