To pewne: kolejni starzy wrogowie wrócą w 12 serii

W zeszłym miesiącu The Mirror opublikował plotkę o tym, że klasyczni wrogowie Doktora, Cybermeni wrócą w nowej serii serialu (pisaliśmy o tym tutaj). Okazuje się, że to już więcej niż niepotwierdzona pogłoska. Jeden Cyberman został dostrzeżony przez fana serialu Johna Frayna. Gdy podszedł bliżej, ujrzał ekipę kręcącą odcinek.

Frayne na swoim Instagramie opublikował dwa zdjęcia Cybermenów: jedno podczas nagrywania sceny i jedno z ich powrotu z planu zdjęciowego. Możecie je zobaczyć poniżej.

https://www.instagram.com/p/B1gfDoVHTzc/

Fani dojrzeli, że wygląd Cybermenów został delikatnie zmodyfikowany. Stało się tak prawdopodobnie po to, żeby dopasować je do epoki, w której mają się pojawić. Mówi się, że starzy wrogowie Doktor(a) mają powrócić w finale dwunastej serii.

Przypomnijmy, że Cybermeni nie są jedynymi powracającymi postaciami ze świata serialu w erze Chrisa Chibnalla. W odcinku noworocznym pojawili się Dalekowie. Wiemy już też, że w najnowszej serii pojawi się również rasa Judoonów – pisaliśmy o tym już tutaj i tutaj.

Co sądzicie o tym powrocie? Cieszycie się?

Źródło: Doctor Who TVGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *