Plotka: starzy wrogowie zmierzą się z Jodie Whittaker w 12 serii

Jednym z powodów krytyki jedenastej serii Doctor Who był brak powracających przeciwników. Pojawiający się od czasu do czasu starzy wrogowie potrafią bowiem wywołać spore emocje.  Wygląda na to, że producent wykonawczy Chris Chibnall próbuje naprawić sytuację w dwunastej serii.

Potwierdzony został już powrót Judoonów, o czym pisaliśmy tutaj, a teraz na portalu The Mirror pojawiła się nowa plotka, głosząca, że w najbliższym czasie pojawią się również Cybermeni.

Starzy wrogowie staną na drodze Doktor w historii w klimacie klasyków horroru. Władczyni Czasu, grana przez Jodie Whittaker, zmierzy się z Cybermenami w dziewiętnastym wieku. Fabuła wydaje się bardzo w „doktorowym” stylu: oto mamy potwory – pół ludzi, pół maszyny, które zainspirowały Mary Shelley do napisania kultowej powieści grozy Frankenstein.

Źródło, cytowane przez tabloid, podaje:

Nowa seria jest dużo straszniejsza niż pierwszy rok Jodie i z pewnością sprawi, że po plecach fanów przejdą ciarki. Doktor czeka więcej mroku.

Na razie nie mamy oficjalnego potwierdzenia dla tej informacji, ale Chibnall faktycznie wspomniał kiedyś, że Doktor spotka więcej „znajomych twarzy”. Czyżby przyszedł już czas na Cybermenów?

Źródło: DoctorWhoTVChaotycznie neutralny dzieciak z zamiłowaniem do herbaty, fioletu, zabaw ogniem oraz rozmaitych tworów popkultury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *