Billie Piper zainteresowana historią meta-kryzysowego Dziesiątego

Billie Piper wyraziła zainteresowanie spin-offową historią meta-kryzysowego Dziesiątego Doktora. Podczas wywiadu dla Doctor Who Magazine wyjawiła:

Chciałabym zobaczyć mroczną komedię o Rose i Doktorze w alternatywnym świecie. Ale zamiast faktycznego sci-fi, mogłoby to zawierać jedynie jego elementy, a skupić się na romantycznej relacji tej dwójki oraz pokazać, co wydarzyło się od momentu, kiedy ostatnio ich widzieliśmy. Po prostu ich wspólne życie, ich normalne otoczenie.

Kadr z serialu: Doktor (David Tennant) i Rose (Billie Piper) na plaży w zatoce Złego Wilka

Piper przyznała również, że początkowo nie była zadowolona z zakończenia wątku Rose, jakie znalazło się w serialu – pozostawienia jej z jakby „gorszą” wersją Dziesiątego Doktora.

Strasznie mi się to nie podobało! To działa tak samo, jak w animowanej wersji Pięknej i bestii. Bardzo mnie zdenerwowało, kiedy Bestia zmienił się w człowieka. Zawsze chciałam, by [Doktor] był bestią, a [Rose] była zakochana w bestii. Mam wrażenie, że to ten sam rodzaj straty! To znaczy: wychodzi na dobre, ale to nie to samo.  A on [meta-kryzysowy Doktor] wydawał się gorszą wersją, czyż nie?

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Piper wyraża zainteresowanie tego typu projektem – na przykład o tym, że nie ma nic przeciwko spin-offowi o meta-kryzysowym Dziesiątym i Rose pisaliśmy już w 2014 roku tutaj. Jak widać, nic się od tego czasu nie zmieniło. Na co więc czekacie, BBC?

Źródło: DoctorWhoTVChaotycznie neutralny dzieciak z zamiłowaniem do herbaty, fioletu, zabaw ogniem oraz rozmaitych tworów popkultury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *