Rusza serwer Gallifrey.pl na Discordzie!

Prawie 2 miesiące temu przedstawialiśmy Wam nasze plany na rozwój działalności Gallifrey. Dzisiaj możemy wreszcie ogłosić: oficjalny serwer Gallifrey.pl na Discordzie staje się faktem!

Oto link, przez który możecie do nas dołączyć (nie ma limitu czasowego, po którym straci ważność): https://discord.gg/YDepF2P

Założenie konta na Discordzie jest całkowicie darmowe. Ba, jeśli nie chcecie, nie musicie nawet niczego instalować. Discord może być obsługiwany zarówno jako aplikacja na systemach Windows, Android, iOS, jak i z poziomu przeglądarki. WAŻNE: Aby dołączyć do naszego serwera, to po założeniu konta na Discordzie (i ewentualnie zainstalowaniu aplikacji) musicie spełnić dwa warunki:

  1.  Wasz adres e-mail przypisany do konta na Discordzie musi zostać zweryfikowany.
  2.  Po dołączeniu będziecie mieć widoczne dwa kanały: Powitanie i Regulamin. Przeczytajcie uważnie Regulamin i jeśli go zaakceptujecie, kliknijcie na reakcję Discordzie (wystarczy kliknąć na nią lewym przyciskiem myszy). Dostaniecie także przypomnienie od naszego bota, żeby to zrobić. Gdy tylko to zrobicie, dostaniecie potwierdzenie od bota i będziecie mieli dostęp do reszty kanałów.

A co się znajduje na naszym serwerze? Między innymi:

  • forum ogólne, gdzie rozmawiamy o naszym ulubionym serialu
  • sala kinowa, która będzie służyć do dyskusji na gorąco o odcinkach (ale w najbliższym czasie, już dzisiaj może posłużyć do wspólnego oglądania panelu na NYCC, do czego Was serdecznie zapraszamy. Przypominamy – panel rozpocznie się o 19:40 naszego czasu)
  • strefa memiarza – tu możemy się pośmiać i podzielić swoimi memami
  • miejsce na granie w doktorowe RPG, a także inne gry i zabawy (na przykład quizy)
  • kanał głosowy, czyli będzie można się także usłyszeć!

Jeśli będzie Wam brakowało miejsca na coś – żaden problem. Piszcie do nas, dzielcie się uwagami i pomysłami. To ma być miejsce od nas dla Was. W razie problemów technicznych – piszcie tutaj lub na Facebooku. Postaramy się pomóc.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *