Przewodnik po serialu – ciąg dalszy!

Nasz czasoprzestrzenny przewodnik po serialu ciągle się rozwija. Do nowych serii dołączyliśmy ostatnią, dziesiątą (w której poznaliśmy Bill Potts i powoli żegnaliśmy Dwunastego Doktora), dzięki czemu jego częścią o New Who możecie się już rozkoszować w pełni. W przypadku klasycznych sezonów mieliście już okazję poczytać o przygodach Pierwszego oraz Drugiego Doktora. Teraz prezentujemy wam kolorową kolekcję wszystkich sezonów Trzeciego Doktora, granego przez Jona Pertwee’ego.

przewodnik

Sezony te pokazują nam nowych towarzyszy Władcy Czasu – Liz Shaw, Jo Grant oraz ukochaną towarzyszkę wielu widzów w historii Doctor Who: Sarah Jane Smith. Są to też bardzo charakterystyczne odcinki, gdyż większość z nich przedstawia Doktora uwięzionego na Ziemi, z uziemioną, niesprawną TARDIS. Dzięki temu poznajemy także innych jego towarzyszy, należących do UNIT-u: brygadiera Lethbridge’a-Stewarta (jeśli oglądaliście odcinek świąteczny, to na pewno już zdążyliście dowiedzieć się o kogo chodzi!), sierżanta Bentona oraz kapitana Yatesa.

Gorąco zachęcamy was do przeglądania przewodnika. Nawet jeśli tak naprawdę wcale nie musimy tego robić, ponieważ jest to jedna z najchętniej odwiedzanych przez was zakładek na naszej stronie. Ogromnie nas to cieszy i tym bardziej czekamy na wasze reakcje na ostatnie dodatki do niego. Cieszycie się z możliwości poczytania o tej klasycznej erze? A może już te odcinki widzieliście? Albo też sami chcielibyście dołączyć do prac nad przewodnikami po następnych sezonach?

Przewodnik znajdziecie tutaj.

P.S. Zaktualizowaliśmy również nasze doktorowe FAQ.

PATRONITEWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *