Pearl Mackie o oglądaniu świątecznego odcinka

Pearl Mackie powiedziała, że płakała podczas oglądania Zdarzyło się dwa razy („Twice Upon a Time”)Jej bohaterka, Bill Potts, pojawiła się tam po raz ostatni w roli towarzyszki Doktora. Aktorka w wywiadzie dla BBC Breakfast powiedziała:

Spędziłam dużo czasu, mówiąc ludziom: „Przygotujcie się. To będzie dość emocjonalny odcinek. Ostatni odcinek Petera i mój. Przynieście sobie chusteczki”. Jednak kiedy sama oglądałam go na pokazach, nie wzięłam ich…

O swojej roli Pearl Mackie powiedziała:

Ta rola zmieniła moje życie. Szczerze mówiąc, gdy zaczynałam, nie wiedziałam, jak ludzie zareagują. Teraz wiem, że to był gigantyczny krok naprzód w mojej karierze.

Propozycje, które były mi oferowane wcześniej, znacznie odbiegają od tego, co dostaję dziś, co jest oczywiście dobrą zmianą. Jestem dumna z tego, że dołączam do grona odtwórców ról w Doctor Who. Wszyscy z nich wykonali niesamowitą pracę.

Jestem bardzo podekscytowana oglądaniem Doctor Who, nie wiedząc, co się wydarzy. Uważam, że będzie dobrze i będą świetną drużyną. Bradley Walsh jest bardzo podekscytowany tą rolą, a Jodie jest niesamowita. To będzie wspaniałe i nie mogę się już doczekać, żeby kontynuować oglądanie tego serialu jako fanka, nie musząc oceniać swojego własnego aktorstwa.

Wzruszyliście się podczas odcinka świątecznego? Co sądzicie o powrocie Bill i grze aktorskiej Pearl w tym odcinku?

Źródło: The Guardian

PATRONITE

 Geek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *