Polscy Gallifreyanie zapraszają – wybieramy najlepszy odcinek świąteczny!

Nasza strona zapuszcza wici coraz dalej: mamy już serwer na Discordzie, a oprócz tego jakiś czas temu otworzyliśmy na Facebooku grupę polscy Gallifreyanie. Podobnie jak na fanpage’u, zamieszczamy tam najnowsze informacje dotyczące serialu, ale także dyskutujemy. Przede wszystkim jest to miejsce dla Was, podobnie jak nasza strona. Chcemy współtworzyć to miejsce razem z Wami. Dlatego chcemy, byście mogli mieć wpływ na to, co się znajdzie na naszej stronie.

W związku z tym zaczynamy małą serię ankiet i dyskusji, których wyniki później znajdą się na stronie. Chcesz mieć na nie wpływ? Dołącz do polskich Gallifreyan i weź udział w naszej małej zabawie! Na początek, jako że premiera odcinka noworocznego już za niecałe dwa tygodnie, a za prawie tydzień Święta, czyli okres w którym umiejscowiono odcinki świąteczne, ciekawi nas jaki odcinek świąteczny/noworoczny jest Waszym ulubionym.

 

Polscy Gallifreyanie zapraszają!Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *