Kolejne zaskoczenia w Revolution of the Daleks?

W ramach promocji nadchodzącego odcinka noworocznego, obsada została zapytana przez Radio Times o to, czego się możemy spodziewać. Okazuje się, że mimo ogłoszenia niespodziewanych powrotów, odejść i zmian wizerunkowych, nadal nie wszystkie karty dotyczące tegorocznego odcinka specjalnego, Revolution of the Daleks, zostały odkryte. W specjalnym wywiadzie dla Radio Times, John Barrowman powiedział:

Pojawią się wielkie zaskoczenia, wylejecie dużo łez, kilka serc zostanie złamanych. Ten odcinek specjalny sprawi, że pojawią się również uśmiechy na waszych twarzach, więc będziecie mieli pełen wachlarz emocji.

Jack w Revolution of the Daleks

Zgadza się z nim także Bradley Walsh:

Ludzie będą zaskoczeni. Będzie niespodzianka albo nawet kilka. Znajdziecie się w sytuacji, w której powiecie sobie: „O łał, nie spodziewałem się tego”.  Odcinek jest zaskakujący, spektakularny i podnoszący na duchu.

Trzynasta Doktor w swojej celi w Revolution of the Daleks

Jodie Whittaker dodała:

Sądzę, że bylibyście zawiedzeni, gdyby nie było żadnych niespodzianek. Wiecie co, właściwie jest to bardzo spokojny odcinek… Poszliśmy zupełnie inną drogą.

Żartowałam, jest ogromny i odnoszę wrażenie, że zabiera nas wszystkich w bardzo osobistą podróż.

Jak myślicie, twórcy faktycznie mają jeszcze dla nas coś w zanadrzu, czy w ten sposób tylko nakręcają hype na odcinek? Na podstawie poprzednich doświadczeń, uważam że mimo wszystko możemy spodziewać się czegoś jeszcze. Chibnall nigdy chętnie nie zdradzał swoich planów, jakie ma dla Doctor Who. Myślę też, że ciężko byłoby czymkolwiek przebić zaskoczenie w postaci powrotu Jacka Harknessa, a jednocześnie nie przesadzić i zawieść wielu fanów, tak jak poprzednie zaskoczenia jakie nam zaserwowano.

Pojawiły się jednak plotki, które sugerują, czym może być jedna z niespodzianek, o których mowa wyżej. Ostrzegamy, że jest to potencjalny, większy spojler do odcinka noworocznego.

Czy plotki się potwierdzą i jakie jeszcze niespodzianki na nas czekają przekonamy się 1 stycznia 2021 roku, kiedy to o 19:45 polskiego na kanale BBC One odbędzie się brytyjska premiera Revolution of the Daleks, natomiast już 35 minut później – o 20:20 – będziemy mogli oglądać odcinek po polsku na BBC First. Zwiastun możecie zobaczyć tutaj.

Zródło: RadioTimesMiłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznacie go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca. Żyjcie długo i w dostatku. ?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *