Nowy soniczny śrubokręt i broda Capaldiego

W oczekiwaniu na 10 serię mamy dla was porcję zdjęć, na których można zobaczyć nowy soniczny śrubokręt Doktora oraz Petera Capaldiego ze świeżo zapuszczoną brodą.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinka Doctora Who, którego premierę przesunięto na rok 2017, jednak jak na razie będziemy musieli zadowalać się jedynie drobnymi szczegółami, którymi dzieli się z nami BBC. Z pewnością wielu z nas zaintrygował nowy soniczny śrubokręt, który mieliśmy okazję zobaczyć przez chwilę w odcinku Z piekła rodem („Hell Bent”) oraz w ostatnim odcinku świątecznym, Mężowie River Song („The Husbands of River Song”). Można by już myśleć, że aż do przyszłego roku nie będzie nam dane go oglądać, jednak w odpowiedzi na prośby fanów BBC opublikowało na swoim Twitterze zdjęcie ze śrubokrętem w pełnej okazałości. Oto ono:

https://twitter.com/bbcdoctorwho/status/693139861558181888/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Cóż, na pewno jest duży. Chyba większy niż wszystkie poprzednie. I bardzo niebieski. Różni się od poprzednich, ale przecież to nic złego. Jak się wam podoba? Duża część fanów bardzo ucieszyła się na wieść, że śrubokręt znów wraca do łask. A jak jest z wami?

Ale to nie koniec. Mieliście okazję obejrzeć wywiad z Capaldim podczas gali Covers Party (post o tym znajdziecie tutaj) i internetową burzę wywołała nowa broda, zapuszczona przez Petera podczas przerwy w kręceniu Doctora Who. Jednogłośnie uznano, że jest fantastyczna. Na szczęście nasze i wszystkich fanów serialu Capaldi zgodził się na udział w sesji zdjęciowej dla Radio Times, na której możemy podziwiać jego brodę w komplecie z wiecznie zmarszczonymi brwiami. Poniżej znajdziecie galerię z tej sesji.

Jak wasze emocje? Peter wygląda, jakby nie wychodził z roli Doktora ani na chwilę. Jakby tylko czekał na spotkanie z nowym towarzyszem. Broda na pewno dodaje mu elegancji i nieco łagodzi ostre rysy i groźny wyraz twarzy (choć i tak nierzadko budzi on niepokój). Pasowałaby Doktorowi czy jednak wolicie go w ogolonej wersji?

Źródło: RadioTimesKasterborousWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Nowy soniczny śrubokręt i broda Capaldiego

  1. ja jestem sceptycznie nastawiony do brody. jakoś te jego szorstkie rysy twarzy pasują .moze jestem jakis konsetwatysta ale starszy strój też mi lepiek pasował niż ten z 9 serii….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *