Matt Smith chętnie powróciłby w słuchowiskach

Matt Smith wyjawił niedawno, że chętnie powróciłby jako Doktor w słuchowiskach.

John Hurt i Alex Kingston ostatnio powtórzyli swoje role jako Doktor Wojny oraz River Song w najnowszych przygodach wydanych przez Big Finish.

David Tennant oraz Catherine Tate również powrócą jeszcze w tym roku jako Dziesiąty Doktor i Donna w słuchowisku „The Tenth Doctor Adventures”.

Matt Smith rozmawiał z Digital Spy w czasie promocji najnowszej produkcji z jego udziałem – Duma i uprzedzenie i zombie („Pride and Prejudice and Zombies”). Zapytany czy dołączy do nagrywających słuchowiska Davida Tennanta i Johna Hurta, wyznał:

Nikt mi tego nie proponował!

Dodał:

Gdyby jednak ktoś mnie o to poprosił, nie widzę ku temu żadnych przeciwwskazań.

Słyszeliście to, Big Finish? Czyż nie byłoby cudownie dowiedzieć się czegoś więcej o przygodach Jedenastego Doktora i River Song? A co wy o tym sądzicie? Mielibyście ochotę usłyszeć Matta Smitha w jednym z słuchowisk? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Cultbox.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Matt Smith chętnie powróciłby w słuchowiskach

  1. Jak najbardziej! Uwielbiam słuchowiska Big Finish i uwielbiam Jedenastego Doktora i nie mogę się doczekać!

    Zasadniczo nie jest to dla mnie szok, bo tego spodziewałem się po Matt’cie Smitcie, ale trochę jestem zdziwiony, że BF jeszcze do niego nie uderzyli skoro już uderzyli do tylu aktorów z New Who po dostaniu nowej licencji.

    Zwłaszcza, że z tego co mi wiadomo, nagrywanie słuchowisk jest relatywnie krótkie i nie trzeba się uczyć tekstu, więc nie powinno jakoś czasowo przeszkadzać w karierze Matta.

  2. A tak właśnie sobie uświadomiłem. Pomijając te jedne powstające już słuchowiska z Dziesiątym Doktorem, mam wrażenie, że Big Finish ma więcej pomysłów na wykorzystanie idei z ery Jedenastego. Już w tym momencie wykorzystali nowe wcielenie UNIT z Kate Stewart i Osgood, Doktora Wojny, Straxa, River Song, a nawet takie epizodyczne postaci jak Churchill, Kazran Sardick czy Lily Arwell…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *