Międzynarodowy Dzień Whovian – konkurs

Dzisiaj whovianie z różnych krajów obchodzą Międzynarodowy Dzień Whovian. Z tej okazji zostaliśmy zaproszeni do współudziału w kolażowym filmiku przez Pepperpot Team, niesamowitą dwójkę brazylijskich whovian. My oraz whovianie z innych krajów nagraliśmy parę słów o tym, czym jest dla nas ten serial – każdy w swoim języku! Dziękujemy Pepperpot Team za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie. To oni stworzyli generator loga w stylu ery Trzynastej, którym możecie pobawić się tutaj. Jeśli znacie angielski lub francuski – zachęcamy do subskrypcji ich kanału na YouTube. Wprawdzie filmiki tworzone są po francusku, jednak zwykle są napisy angielskie i francuskie – a dzisiaj dodatkowo też polskie, naszego autorstwa. O wszystkim informowaliśmy Was dzisiaj na Facebooku.

Zapowiedzieliśmy, że to nie koniec atrakcji i teraz nadszedł czas na kolejną. Ogłaszamy konkurs! I to nie byle jaki, bo z nagrodami. Czytajcie dalej, a dowiecie się, co i jak można wygrać ;)

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

Jako że dzisiaj obchodzimy święto whovian, tematem konkursu będzie

Być whovianinem

Konkurs ma dwie kategorie – pracę graficzną oraz pracę tekstową(może być opowiadanie, może być coś innego). W przypadku pracy tekstowej prosimy, żeby zawierała ona przynajmniej 100 wyrazów. Chcemy by Wasza praca oddawała, co dla Was znaczy bycie fanem lub fanką naszego ukochanego serialu. Praca musi być oczywiście Wasza. Zgłoszenia podpisane imieniem i nazwiskiem ślijcie na adres redakcja@gallifrey.pl, a w temacie maila wpisujcie „Być whovianinem”. Jeśli wolelibyście, żeby Wasza praca w przypadku wygranej została opublikowana pod pseudonimem – zaznaczcie to w mailu. Każde zgłoszenie musi zawierać także poniższą zgodę na przetwarzanie danych (na potrzeby wysyłki nagród dla zwycięzców i ogłoszenie nagrodzonych). W przypadku uczestników w wieku poniżej 16 lat zgoda musi być potwierdzona podpisem rodzica lub opiekuna prawnego i przesłana jako załącznik mailowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z regulaminem konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Konkurs trwa do 8 lutego 2021 roku do godziny 23:59:59 polskiego czasu – po tym czasie nie przyjmujemy zgłoszeń. Następnie jury redakcyjne w ciągu 7 dni wybierze zwycięzców, a wyniki a także zwycięskie znajdą się we wpisie na stronie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w sprawie adresu do wysyłki. Aby konkurs był rozstrzygnięty w danej kategorii, musi w niej wpłynąć przynajmniej 5 prac. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie na cały konkurs, zatem musicie zdecydować, którą kategorię wolicie – nie można wysłać dwóch naraz.

To teraz to, co tygryski lubią najbardziej – co w ogóle można wygrać?

Pula nagród to dwie figurki Funko POP Kerblam Mana – po jednej na każdą kategorię. Dostarczą Wam każdą whoviańską przesyłkę ;) Tylko uwaga na folię bąbelkową!

Dodatkowo możemy zdecydować się przyznać wyróżnienia, za które nagrodą będzie publikacja pracy na naszej stronie :) Pełny regulamin możecie znaleźć tutaj. Powodzenia i niech Międzynarodowy Dzień Whovian będzie tak doktorowy, jak to tylko możliwe!Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *