„Legenda Morskich Diabłów” – oto polska data premiery!

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Polska premiera odcinka „Legenda Morskich Diabłów” już w najbliższą sobotę, 4 czerwca o 19:05 na kanale BBC First

Legenda Morskich Diabłów - data polskiej premiery
W “Legendzie Morskich Diabłów” Doktor (Jodie Whittaker), Yaz (Mandip Gill) i Dan (John Bishop) znajdą się w XIX-wiecznych Chinach, gdzie mała przybrzeżna wioska jest zagrożona – przez zarówno przerażającą królową piratów, Madame Ching (Crystal Yu) i potworną obcą siłę, którą niechcący ona uwalnia. Czy Doktor, Yaz i Dan wyjdą cało z tej zawadiackiej bitwy z Morskimi Diabłami, by ocalić planetę?
Dla przypomnienia – zwiastun możecie zobaczyć tutaj:

A tutaj w wersji szantowej:

Naszych wrażeń z odcinka „Legenda Morskich Diabłów” możecie spodziewać się wkrótce (niezależnie od tego, co sami myślimy o odcinku dobrze samemu obejrzeć odcinek i wyrobić sobie o nim zdanie), zaś więcej grafik i wywiad o tym odcinku możecie zobaczyć tutaj.
Legenda Morskich Diabłów - plakat
Gdy obejrzycie odcinek podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach, na Facebookowej grupie i na Discordzie. Zapraszamy!

Kolejny, ostatni już odcinek z Jodie Whittaker w roli głównej będzie mieć premierę jesienią (prawdopodobnie w październiku). Na razie nie znamy jego tytułu, ale wiemy, że będzie trwać ok. 90 minut.
Źródło: BBC First.


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *