Rady Karen Gillan i Pearl Mackie dla nowych towarzyszy

Jak już wszyscy dobrze wiemy (pisaliśmy o nich tutaj), Bradley Walsh, Mandip Gill i Tosin Cole dołączyli do Jodie Whittaker w roli towarzyszy Trzynastej Doktor.

Dla aktorów jest to bardzo ekscytujący oraz stresujący czas, gdyż jest to jedna z najlepiej płatnych – i dających ogromną rozpoznawalność – posad w brytyjskiej telewizji. Pearl Mackie oraz Karen Gillan, które wcześniej występowały w roli towarzyszek Doktora, udzieliły rad nowej załodze TARDIS… Jednak dotyczą raczej kwestii stołówkowych niż technik walki z Dalekami. Rady Pearl to:

Powiem im to samo, co Karen przekazała Jennie, a Jenna przekazała mnie. Może to być źle zinterpretowane przez amerykańskich czytelników. Nie jedzcie Faggotów (słowo to oznacza potrawę i wulgarną wersję słowa homoseksualista w amerykańskim slangu – przyp. tłum) na stołówce, podobno nie są dobre. Mówię podobno, dlatego że dwie poprzednie towarzyszki mnie przed nimi przestrzegły.

Jeżeli chodzi o wskazówki aktorskie, myślę, że żadnych nie potrzebują. Będą fantastyczni. Serial idzie w ekscytującym kierunku z tak dużą załogą. Uważam, że będzie jeszcze lepszy.

Po prostu bawcie się dobrze i wysypiajcie się. Uczcie się tekstu i bawcie się, bo to niesamowita przygoda.

Karen Gillan za to odparła:

Nie pamiętam nawet jedzenia! Cieszę się, że ta tradycja jest cały czas przekazywana, ale myślę, że za każdym razem w zmienionej formie. Stołówka pojawiła się w moich ostatnich chwilach z Doctor Who, to właśnie pamiętam.

Mimo to Gillan jednak przekazała jakieś rady dotyczące jedzenia na planie.

Jennie dawałam bardzo dużo wskazówek. Chyba wspomniałam o Nando’s. Chyba powiedziałam, że restauracja Wagamama w Cardiff Bay jest dobra, albo że może robić to, co ja każdego wieczoru: iść do Tesco w Cardiff Bay na tosty i chipsy McCoys. To było dobre zakończenie dnia.

To były, szczerze, jedne z najlepszych lat mojego życia.

Co sądzicie o tych radach? Czy będą one potrzebne nowej załodze?

Źródło: The Doctor Who Companion

PATRONITEGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *