Dziesiąty Doktor ponownie spotka kapitana Jacka

Niedawno kapitan spotkał Doktor, a sam John Barrowman odwiedził ołtarzyk Ianto zbudowany przez fanów, jak widzicie poniżej:

Jak się okazuje, dzięki Big Finish Productions kapitan Jack ponownie zobaczy Dziesiątego Doktora i Ianto w słuchowisku Absent Friends z serii o Torchwood. Będzie to jednocześnie już 50 słuchowisko z tej serii, która ukazuje się co miesiąc (z przerwami między kolejnymi sezonami).

Absent Friends, Doktor spotyka Jacka

Przetłumaczyliśmy dla Was opis najnowszej przygody kapitana Jacka:

W ciemną, burzową noc w Cardiff, jest ono w niebezpieczeństwie i Doktor przejmuje zwierzchnictwo nad Torchwood by je ocalić.

W zapieczętowanym studiu nagraniowym głosy zmarłych były odtwarzane przez 17 lat. Czy to projekt szaleństwa, czy też dzieje się tam coś okropnego?

Torchwood polował na Doktora od 1879 roku. A teraz go znaleźli.

Mogą tego pożałować.

W słuchowisku powrócą David Tennant jako Dziesiąty Doktor, John Barrowman jako kapitan Jack Harkness i Gareth David-Lloyd jako Ianto Jones. Autorem scenariusza jest James Goss, znany z Time Lord Victorious. Słuchowisko ma trwać 60 minut. Zwiastun możecie odsłuchać niżej:

Premiera przygód Jacka i Dziesiątego już w maju, a preordery możecie składać tutaj!

Źródło opisu: Big FinishFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *