Doctor Who: The Edge of Reality i Doctor Who: The Lonely Assassins już w przyszłym roku!

Doctor Who: The Edge of Reality


Ogłoszona na tegorocznym Comic-Conie gra Doctor Who: Edge of Reality ma się ukazać na komputery i konsole PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch wiosną przyszłego roku!

Ma być to kontynuacja tego, co mogliśmy zobaczyć w poprzedniej produkcji studia Doctor Who: The Edge of Time – biegamy ze śrubokrętem sonicznym i ratujemy świat, bo Doktor sama nie może. Oczekujcie zatem perspektywy z pierwszej osoby i masy łamigłówek. A jako, że zagrożenie ma tutaj dotyczyć całego wymiaru, to może nie być tak łatwo! Również tym razem ma być to przygoda, której będziemy mogli doświadczyć w wirtualnej rzeczywistości, jednak gogle VR mają nie być wymagane do zabawy. Kolejną bardzo pozytywna różnicą jest to, że oprócz Trzynastej Doktor, będzie pomagać nam Dziesiąty! Obu wcieleniom głosów użyczą znani z serialu aktorzy Jodie Whittaker i David Tennant. Wiemy, że napotkamy na swojej drodze Daleków, Cybermenów, Płaczące Anioły i jeszcze jakichś, którzy dopiero zostaną wyjawieni. Zapowiada się co najmniej ciekawie. Gra została stworzona z myślą o obecnej jak i nadchodzącej generacji konsol.

 

Doctor Who: The Lonely Assassins

Podczas NYCC poznaliśmy także tytuł gry z Płaczącymi Aniołami w roli głównej. Gra będzie dostępna na smartfony z systemami iOS, Android a także konsole Nintendo Switch. Grę tworzy nagradzane malezyjskie studio Kaigan Games, znane z przekraczania granic opowiadania historii przez gry mobilne (seria SIMULACRA oraz „SIM – Sara Is Missing”). Premiera wiosną przyszłego roku.

Oto oficjalny opis gry:

W The Lonely Assassins gracze będą odkrywać tajemnice „znalezionego” telefonu, ujawniając serię mrocznych wydarzeń mających miejsce w Wester Drumlins, słynnym „niezamieszkanym” domu, który  pojawił się w odcinku Blink („Mrugnięcie”).

Ktoś zaginął [najpewniej Lawrence, sądząc po rozwiązaniu zagadki – przyp. red.] i pojawił się nowy wróg. Gracze będą współpracować z Petronellą Osgood i innymi znanymi postaciami, aby zbliżyć się do prawdy.

Jest tylko jedna zasada: nie odwracaj się, nie rozglądaj się i nie mrugaj!

Poniżej mamy dla Was zwiastun gry:

Wygląda na to, że przyszły rok obrodzi w doktorowe gry wideo. Czy Wy też nie możecie się doczekać?

Źródło: doctorwho.tvMiłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznacie go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca. Żyjcie długo i w dostatku. ?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *