NYCC: Panel Maze Theory

To już powoli koniec atrakcji związanych z Doctor Who na tegorocznym Nowojorskim Comic Conie. Ostatni panel już dziś o 16:20 czasu polskiego! Gośćmi panelu będą Ingrid Oliver (czyli Osgood!), kierownik studia Maze Theory – Russ Harding, scenarzysta Gavin Collinson i szef Kaigan Games (SIMULACRA, SIMULACRA 2), Azmi Shah. Ujawnią nam o nowe przygody, które złożą się na trylogię gier na różne platformy (pierwszą było Doctor Who: The Edge of Time na platformy VR).

Panel dostępny będzie tutaj:

Jako ciekawostkę mamy dla Was zagadkę od Kaigan Games (które współpracuje z Maze Theory przy tworzeniu doktorowej gry): https://angelsarecoming.com/ Jeśli ją rozwiążecie, to znajdziecie pewną wiadomość… W spoilerze znajdziecie rozwiązanie zagadki, ale zachęcamy do spróbowania najpierw samemu!

Oto transkrypcja ukrytej wiadomości:

Też nie możecie się doczekać? ;)

Zapraszamy do wspólnego oglądania komentowania tego, co przygotowało dla nas Maze Theory na naszym serwerze na Discordzie. Z tego panelu, jak i z poprzedniego postaramy się dla Was przygotować transkrypcję.Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *