Bonnie Langford jako Mel w 14 serii „Doktora Who”

Sprawdziły się krążące od dłuższego czasu plotki. Bonnie Langford po raz kolejny wróci do legendarnej roli Melanie Bush, tym razem u boku Ncutiego Gatwy w nowej serii.

Bonnie po raz pierwszy pojawiła się w Doktorze Who w 1986 roku jako towarzyszka Szóstego i Siódmego Doktora. Potem wróciła do serialu w cameo w odcinku regeneracyjnym Trzynastej Doktor.

Bonnie debiutowała jako siedmiolatka na scenie w Przeminęło z wiatrem w Theatre Royal przy Drury Lane. Od tamtego czasu zrobiła znakomitą karierę. Od niezliczonych wstępów na Brodwayu i West Endzie w produkcjach takich jak Chicago, 9 to 5 oraz Cats aż po nagradzaną rolę Carmel Kazemi w EastEnders.

Teraz Bonnie powraca, gdyż Mel przeżyje jeszcze jedną epicką przygodę.

Bonnie Langford Mel

Bonnie Langford powiedziała:

Jestem absolutnie podekscytowana powrotem Melanie Bush. Bycie częścią wyjątkowej obsady, ekipy i zespołu produkcyjnego prowadzonego przez niepowstrzymanego Russella T Daviesa jest szczytem kariery. Jestem dumna i mam przywilej być częścią rodziny Doktora Who od czasów klasycznej ery, a bycie włączoną do nowej generacji jest fenomenalne.

Z kolei wspomniany showrunner, Russell T Davies, powiedział:

Otwórzcie drzwi TARDIS szeroko, bo Bonnie wraca! Co za zaszczyt, przyjemność i radość powitać postać Melanie po zbyt długiej nieobecności. A to nie jest po prostu cameo. Bonnie jest w samym środku akcji, walczy z potworami, chaosem i cliffhangerami u boku Doktora. Jak za dawny czasów.

Cieszycie się z tego powrotu? Ciekawe czy w takim razie, skoro UNIT zwerbował dawnych towarzyszy Doktora, to można się spodziewać więcej takich powrotów w erze Piętnastego, choć niekoniecznie w 14 serii…

źródło: Doctorwho.tvFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *