Życzenia na Nowy Rok 2015

Odchodzi peterocapaldiowy rok 2014 (zwany również clarowhowym) i nadchodzi nowy, jeszcze bardziej peterocapaldiowy 2015! Z tej okazji składamy wam życzenia.

Drodzy Goście portalu Gallifrey.pl, jeszcze drożsi Stali Czytelnicy i wszyscy fani DW – zarówno obecni jak i przyszli!

Mamy za sobą w Whoniwersum rok pełen wrażeń.

Przeżyliśmy podróż do wnętrza Daleka, spotkanie z podobno nieistniejącym Robin Hoodem, podróż na ostatnią istniejącą we wszechświecie planetę, włamanie do najpilniej strzeżonego w tym samym wszechświecie miejsca, dowiedzieliśmy, co jest nie tak z naszym Księżycem, uniknęliśmy śmierci w kosmicznym Orient Expressie (co wielu przed nami się nie udało…), przeżyliśmy atak istot z innego wymiaru (również jako jedni z nielicznych) i oglądaliśmy gwałtowny rozrost lasów na całej Ziemi. A komu było mało, dostał jeszcze powrót Mistrza i zmasowany atak Cybermenów. Na ukojenie nerwów zaś, w świątecznym prezencie od znanego i uwielbianego Stevena Moffata wręczono nam Kraby Snu i samego Świętego Mikołaja. Komu było mało? Chyba wszystkim.

Zatem dobra wiadomość jest taka, że przed nami zupełnie nowy, nieznany rok 2015, pełen podróży w czasie i przestrzeni. Życzymy Wam, żeby był to dla Was rok jeszcze lepszy od minionego, pełen dobrych i miłych niespodzianek, osiągnięcia zarówno świeżyych jak i dawno zamierzonych celów, odkrycia nieznanych dotąd (lub też już poznanych i zapomnianych) planet, pożegnania/niepożegnania (skreślić niepotrzebne) z Clarą, powrotu Danny’ego/zupełnego zapomnienia o Danny’m (skreślić niepotrzebne), powrotu River Song, odnalezienia Gallifrey i własnej służbowej TARDIS.

Dużo się uśmiechajcie, jeszcze więcej śmiejcie. Wszystkiego większego w środku!

Timey Wimey New Year!

Redakcja Gallifrey.plOd niedawna mieszkanka uroczego, szkockiego miasteczka. Posiadaczka rudego kota, wiecznie poza domem i zajęta. Dzielnie stara się wyrabiać normy w redakcji, ale zazwyczaj jej nie wychodzi. Wdzięczna, że jeszcze jej nie wyrzucili.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *