Zremasterowane wydanie klasycznego spin-offu „Wartime”

Mamy świetne wiadomości dla wszystkich fanów UNIT-u!

Niezależny spin-off Doktora Who – „Wartime” po raz pierwszy w historii będzie dostępny na DVD!

W filmie wyprodukowanym w 1987 roku ulubieniec fanów – John Levene powraca do roli wciąż pracującego dla UNIT-u Bentona, który wyrusza w niepokojącą podróż do własnej przeszłości… W obsadzie „Wartime” znaleźli się również Michael Wisher, Nicholas Courtney jako głos z offu a także Nick Briggs w jednej z pierwszych swoich ról.

Film powstał dzięki pracy Reeltime Productions i był pierwszą produkcją tego typu w świecie Doktora Who. Ma również zaszczyt być jedyną powiązaną z nim niezależną produkcją, która powstała gdy emitowany był jeszcze oryginalny serial.

dvd-wartimeNowe wydanie zostało cyfrowo zremasterowane z użyciem dźwięku stereo autorstwa Marka Ayresa. Zawiera także dokument przedstawiający historię niezależnych produkcji opartych o Doktora Who. Pierwszych 500 kupujących otrzyma dodatkowo dwustronną wkładkę, na której znajdą się oryginalna okładka a także naładowany akcją, nowy montaż autorstwa Martina Bainsa.

Legenda głosi, że produkcja „Wartime” została zakłócona wizytą lokalnej policji odpowiadającej na wezwanie zatroskanego obywatela, który zauważył ciężarówkę wypełnioną bronią na spokojnej, wiejskiej drodze w Lancashire.

„Wartime” jest jednym z dziesięciu zaplanowanych na wrzesień wydań Time Travel TV, dołączając tym samym do ich długoterminowej serii „Myth Makers” na listę wrześniowych nowości.

Więcej szczegółów znajdziedzie na stronie Time Travel TV.

Źródło: KasteroborusUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Zremasterowane wydanie klasycznego spin-offu „Wartime”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *