Znany aktor dołącza do obsady dziesiątej serii

Brytyjczyk znany jest z, między innymi, roli popularnego detektywa.

David Suchet, bo o nim mowa, został właśnie zaprezentowany jako gościnna gwiazda dziesiątej serii Doktora Who. Ma wcielić się w rolę landlorda, czyli po prostu właściciela domu. Można mieć jednak nadzieję i podejrzewać, że dostanie jakąś dobrą rolę do odegrania, tym bardziej, że pojawi się w tajemniczym odcinku czwartym, do którego scenariusz napisał Mike Bartlett. Odcinek ten był kręcony w znanej nam już lokalizacji.

David Suchet to uznany aktor filmowy i teatralny. Sławę przyniosło mu wielokrotne wcielanie się w postać słynnego detektywa Herculesa Poirota z książek Agathy Christie. Zagrał go w sumie w 70 filmach i nadawanym przez ponad 20 lat serialu Poirot. Czyni go to jedynym aktorem, który zagrał w adaptacjach wszystkich dzieł Christie, w których pojawia się słynny detektyw.

Cieszy was pojawienie się w serialu tego aktora? Spodziewacie się, że jego rola może mieć coś wspólnego z detektywem Poirotem?Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *