Raport z planu: 10-16 sierpnia

I kolejny raz zbieramy dla was zdjęcia i informacje z planu zdjęciowego. Tradycyjnie uwaga na spoilery.

Po kręceniu odcinka w wiktoriańskich ubrankach przechodzimy do nagrywania w znanej już lokalizacji. To Fields House w Newport, gdzie kilka lat temu kręcono odcinek Mrugnięcie („Blink”).

Aktorzy w tej scenerii spędzili ostatnie sześć dni, od ubiegłej środy. Wiadomo, że jest to nagrywanie czwartego odcinka serii, który podobno ma być napisany przez Mike’a Bartletta, scenarzystę debiutującego w serialu. Poniedziałkowy widok odjeżdżającej TARDIS prawdopodobnie oznacza koniec filmowania w tym miejscu, a jedną z ostatnich kręconych scen była ucieczka w popłochu Doktora wraz z młodymi ludźmi z tajemniczego domu.

https://twitter.com/Jakdunne/status/765281983819816961

Nieco wcześniej mogliśmy też zobaczyć, że w tym odcinku dostaniemy oddzielne sceny Petera Capaldiego i Pearl Mackie – sceny z Doktorem były kręcone w środku, a sceny z Bill – na zewnątrz.

A poniżej jeszcze trochę zdjęć z planu:

Na koniec dostaliśmy też informację, że następną lokalizacją będzie Cardiff Bay, czyli Doktor Who wraca do domu. Natomiast na październik planowany jest (kolejny w tej serii) zagraniczny wojaż.

Jak się wam podobają ostatnie wieści z planu? Co myślicie o powrocie do tak tajemniczej lokalizacji (i kręcenie tam przez 6 dni!)? Piszcie w komentarzach.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *