Znamy fabułę Spyfall!

Poznaliśmy opisy obu części Spyfall. Część pierwsza zadebiutuje 1 stycznia o godzinie 18:55 czasu londyńskiego na BBC One.

Co zdarzy się w premierowym odcinku 12 serii?

Na całym świecie agenci wywiadu są atakowani przez obce siły. MI6 zwraca się z prośbą o pomoc do Doktor i jej towarzyszy. Podczas podróży dookoła globu, ataki nadchodzą z każdej strony. Bezpieczeństwo Ziemi spoczywa na ramionach całej drużyny – gdzie jednak zaprowadzi ich ten zagrażający całej planecie spisek? To napakowany przygodami i akcją odcinek dla całej rodziny. Został napisany przez Chrisa Chibnalla i wyreżyserowany przez Jamie Magnusa Stone’a.

Cześć drugą będziemy mogli po raz pierwszy obejrzeć w niedzielę 5 stycznia o godzinie 19:10 czasu londyńskiego na BBC One. Co się tam wydarzy?

W drugiej części tego ekscytującego thrillera szpiegowskiego straszliwy plan zniszczenia ludzkości jest o krok od realizacji. Czy Doktor i jej przyjaciele dadzą radę uniknąć licznych pułapek i pokonać śmiertelnie groźne przymierze? Odcinek jest napisany przez Chrisa Chibnalla, a wyreżyserował go Lee Haven Jones.

Czekacie na premierę Spyfall? Bo my bardzo!

Źródło: Doctor Who TVObecny student, przyszły arabista, w czasie wolnym lingwista, wytrwale aikidoka. Kocha pierogi, herbatę, Baldur's Gate i książki. Nie cierpi pobudek i pasków do spodni. Z przyjemnością przekopuje się przez gramatyki kolejnych mniej lub bardziej egzotycznych języków, z dumą nosi Czapkę Studencką.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *