Jodie Whittaker chciałaby zrobić odcinek z Ecclestonem i Tennantem

Historie, w których Doktor spotyka jedną lub więcej ze swoich poprzednich inkarnacji, stały się znakiem rozpoznawalnym  Doctor Who. Na przestrzeni lat BBC wypuściło kilka odcinków, w których aktorzy wcielający się w poprzednich Doktorów powracają, aby spotkać Doktora aktualnego i przeżyć niesamowitą, jeszcze bardziej niż zazwyczaj igrającą z czasem przygodę.

Jednak od odcinka specjalnego na pięćdziesięciolecie serialu, Dzień Doktora („The Day of the Doctor”), fani nie dostali nic nowego w tym stylu. Jodie Whittaker ma jednak swój pomysł na to, które inkarnacje Doktora chciałaby spotkać jako aktualna Doktor, gdyby przyszło jej zagrać w multidoktorowej historii.

Powiedziałabym, że z Davidem [Tennantem], ponieważ pracowałam z nim już wcześniej i jest niesamowity, a także z Chrisem [Ecclestonem]. Pracowałam z nimi obydwoma, i wiem, że gdybym miała pracować z nimi ponownie, byłoby świetnie.

Jodie Whittaker współpracowała już z Davidem Tennantem przy "Broadchurch".
Faktycznie, Jodie oraz David Tennant mieli już okazję pracować razem na planie Broadchurch. Aktorka wyraziła również chęć dodania do ich duetu również Christophera Ecclestona. Chyba nie da się z nią nie zgodzić – Dziewiąty, Dziesiąty i Trzynasta razem stworzyliby grupę definitywnie wartą obejrzenia. A do sześćdziesiątej rocznicy serialu pozostały jedynie cztery lata.
Tosin Cole oraz Mandip Gill poparli chęć Jodie do sprowadzenia Tennanta z powrotem i dodali, że chętnie przeżyliby również podróż z Jedenastym. Cała trójka dodała, że z chęcią zobaczyliby także powrót Billie Piper do roli Rose Tyler.
Oczywiście, powyższe wielkie powroty są czysto hipotetyczne – ponieważ nadchodząca seria ma wnieść nieco innych zmian do grupy podróżującej TARDIS. Jak mówi Jodie Whittaker:

Myślę, że dowiemy się czegoś nowego o postaciach. Nastąpi naturalny progres, i nie zmieni tego, o czym już mówiliśmy. Zobaczymy również wiele nowych potworów. Zobaczymy też powroty tych starych. Mamy trochę wyznań dla Doktor i rodziny. Nowy sezon jest niesamowity i dramatyczny, i tak zabawny oraz przerażający, jak tylko możecie sobie wymarzyć, akcja jest wartka, i jest dużo podróży. Jest duży. Tak jak nasze ambicje.

Dorzucenie kilku dodatkowych Władców Czasu mogłoby być w takim razie całkiem trudne. Mimo to, chcielibyście zobaczyć kolejny multidoktorowy odcinek z Jodie Whittaker, Davidem Tennantem i Christopherem Ecclestonem?

Źródło: RadioTimesChaotycznie neutralny dzieciak z zamiłowaniem do herbaty, fioletu, zabaw ogniem oraz rozmaitych tworów popkultury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *