Zdjęcia z finałowego odcinka 13 serii

Finał 13 serii zbliża się wielkimi krokami. Mamy więc dla Was galerię zdjęć z nadchodzącego odcinka (poza zdjęciami ujawnionymi wcześniej):

Przypominamy także opis odcinka, który jest następujący:

W finałowym, epickim rozdziale opowieści o Przypływie, cała nadzieja przepadła. Zapanowały siły ciemności. Ale gdy potwory wygrały, na kogo można liczyć, by ocalił wszechświat?

A to nowy zwiastun odcinka, który niestety nie zawiera zbyt wielu nowych scen:

Wygląda na to, że w tym odcinku będą dwa główne wątki – konfrontacja Doktor z Rojem i Błękitną oraz starcie z Sontaranami i Wielkim Wężem (czy Kate wróci również w tym odcinku, zobaczymy), być może przy użyciu Tuneli Williamsona. Gdzieś w tle będzie także dalej wątek Bel oraz Claire, skoro obie się pojawią w odcinku. Sporo jak na jeden odcinek.

Ciekawi, co będzie się działo w nowym odcinku? Dajcie znać, jakie macie oczekiwania względem tego odcinku na naszej grupie na Facebooku lub na Discordzie. Zapraszamy!


Odcinek “Zwycięzcy”, ostatni już w 13 serii, w Wielkiej Brytanii będzie mieć premierę 5 grudnia o 19:20 polskiego czasu na BBC One. Polska premiera będzie mieć miejsce 24 grudnia o 17:25 na BBC First. Odcinek będzie trwać 59 minut.

Źródło: TV Zone

 Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *