Zdjęcia promocyjne „Robot of Sherwood”

Prezentujemy najnowsze zdjęcia promocyjne z odcinka Robot z Sherwood („Robot of Sherwood”), którego premiera już w sobotę w BBC One.

Odcinek został napisany przez Marka Gatissa i jest oparty na historii Robina Hooda. Ciekawe, co się wydarzy… Oto wspomniane zdjęcia promocyjne:

Udostępniono również dwa trailery. Pierwszy ukazał się, jak zawsze, pod koniec poprzedniego odcinka – Podróż do wnętrza Daleka („Into the Dalek”). Drugi pokazano nam wczoraj i wtedy również udostępniliśmy go na naszym profilu na Facebooku. Teraz je przypominamy:

Czego się spodziewacie po tym odcinku? Podobają się wam zdjęcia i trailery? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródła: BBC i BBC.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Zdjęcia promocyjne „Robot of Sherwood”

  1. Podoba mi się fryzura Clary i przedostatnie zdjęcie – ma fajny klimat (: Za to muzyka z pierwszego trailera pochodzi od artysty o nazwie Adrian von Ziegler. Jak przypomnę sobie tytuł to go tu zamieszczę.

  2. Ranienie TARDIS to głupi pomysł. Przewiduję niedługie spotkanie Robina z Missy. Uwielbiam odcinki cofające naszą ekipę do przeszłości, więc i tym razem powinna być dobra zabawa. Clara wygląda genialnie. Chyba jej najlepsza kreacja od czasów Dziewczyny z Daleka. I ta mina kiedy dowiaduje się, że Robin Hood to jednak prawdziwa postać :) Bezcenne.

      1. Prawda? Mam nadzieję, że przez to nie zrobią z Missy drugiej River. Poza tym Missy wydaje mi się jakaś podejrzana. Ma taką mimikę, jakby nie do końca była “tą dobrą”, jakby coś ukrywała, a ta jej zbyt teatralna mowa ciała już całkiem mnie od niej odrzuca.
        Czym jest to jej(?) niebo? Komputerową projekcją? Alternatywną rzeczywistością? Innym wymiarem? Na pewno nie zaświatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *