Zdjęcia promocyjne „Robot of Sherwood”

Prezentujemy najnowsze zdjęcia promocyjne z odcinka Robot z Sherwood („Robot of Sherwood”), którego premiera już w sobotę w BBC One.

Odcinek został napisany przez Marka Gatissa i jest oparty na historii Robina Hooda. Ciekawe, co się wydarzy… Oto wspomniane zdjęcia promocyjne:

Udostępniono również dwa trailery. Pierwszy ukazał się, jak zawsze, pod koniec poprzedniego odcinka – Podróż do wnętrza Daleka („Into the Dalek”). Drugi pokazano nam wczoraj i wtedy również udostępniliśmy go na naszym profilu na Facebooku. Teraz je przypominamy:

Czego się spodziewacie po tym odcinku? Podobają się wam zdjęcia i trailery? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródła: BBC i BBC.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Zdjęcia promocyjne „Robot of Sherwood”

  1. Podoba mi się fryzura Clary i przedostatnie zdjęcie – ma fajny klimat (: Za to muzyka z pierwszego trailera pochodzi od artysty o nazwie Adrian von Ziegler. Jak przypomnę sobie tytuł to go tu zamieszczę.

  2. Ranienie TARDIS to głupi pomysł. Przewiduję niedługie spotkanie Robina z Missy. Uwielbiam odcinki cofające naszą ekipę do przeszłości, więc i tym razem powinna być dobra zabawa. Clara wygląda genialnie. Chyba jej najlepsza kreacja od czasów Dziewczyny z Daleka. I ta mina kiedy dowiaduje się, że Robin Hood to jednak prawdziwa postać :) Bezcenne.

      1. Prawda? Mam nadzieję, że przez to nie zrobią z Missy drugiej River. Poza tym Missy wydaje mi się jakaś podejrzana. Ma taką mimikę, jakby nie do końca była „tą dobrą”, jakby coś ukrywała, a ta jej zbyt teatralna mowa ciała już całkiem mnie od niej odrzuca.
        Czym jest to jej(?) niebo? Komputerową projekcją? Alternatywną rzeczywistością? Innym wymiarem? Na pewno nie zaświatami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *