Wybieramy Mistera Czasu i Przestrzeni! – Dzień 5

Dzisiaj Dzień Mężczyzn – wszystkim Whovianom składamy jak najbardziej doktorowe życzenia! Z tej okazji mamy dla Was następującą zabawę: Wielki Turniej Mistera Czasu i Przestrzeni! W zeszłym roku wybraliście River Song na Miss Czasu i Przestrzeni. Tym razem czas na wybór spośród panów.

Zasady są proste: będziemy udostępniać karty dwóch serialowych towarzyszy. Zostawiając pod postem na grupie na Facebooku odpowiednią reakcję, musicie wybrać, kto jest Waszym zdaniem ciekawszą postacią – jeśli chcecie, możecie też uzasadnić swój wybór w komentarzu.

Turniej ma 16 uczestników i będziemy organizować 2 pojedynki dziennie. Tym razem towarzysze z Classic Who i New Who będą rywalizować w jednym wspólnym Turnieju. Postać która wygra pojedynek, przechodzi do kolejnego etapu Turnieju. Głosowania będą odbywać się na naszej grupie, do której serdecznie zapraszamy (pamiętajcie, żeby zaakceptować regulamin) i zachęcamy do głosowania na swoich ulubieńców wśród towarzyszy, zaś każde głosowanie potrwa 24 godziny.  Pierwszy pojedynek ma miejsce między Danem a Rorym. Decyzja należy do Was.

Pierwszy pojedynek, karty Rory'ego i Dana

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają pary turniejowe. Wyniki będziemy codziennie zamieszczać na fanpagu i aktualizować poniższą rozpiskę. Będziecie więc mogli na bieżąco śledzić rozwój sytuacji. A oto wyniki już po wszystkich eliminacjach, Wilfred okazał się jak na razie rekordzistą co do ilości głosów oddanych na jedną postać w obu edycjach.

 

Niech zwycięży najlepszy!Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *