Winston Churchill powraca!

Ian McNeice powrócił do roli Winstona Churchilla w nowych słuchowiskach od Big Finish The Churchill Years – Volume Two. Bohater będzie kontynuował zmagania się z różnymi kosmitami zagrażającymi Wielkiej Brytanii, phi, całemu światu! W słuchowiskach po raz pierwszy pojawi się również madame Vastra grana przez Neve McIntosh.

Poniżej znajdziecie opisy odcinków:

Young Winston (Paul Morris)

Londyn, rok 1899. Wielki Detektyw ma tajemniczego gościa aż z dalekiej Hawany. Gdy bezwzględni najemnicy zdobywają pozaziemską moc, młody Winston Churchill i madame Vastra dowiadują się, że mają wspólnego znajomego – ekscentrycznego młodego mężczyznę z muszką…

Human Conflict (Iain McLaughlin)

Rok 1941. Gdy misja odkrycia tajemnic nazistów nie przynosi skutków, Churchill wyrusza na północ, żeby odnaleźć technologię, która pomoże wygrać wojnę. Jednak jego stary przyjaciel krzyżuje mu plany. Zmęczony konfliktami ludzi, Doktor wie, że niektóre bronie nie powinny znaleźć się na polu walki.

I Was Churchill’s Double (Alan Barnes)

Alexandra Palace, rok 1942. Dziwny sygnał telewizyjny ukazuje paranoidalnego Churchilla naciskającego na ruch oporu w Wielkiej Brytanii okupowanej przez Niemcy. Gościnnie pojawia się człowiek w zniszczonej skórzanej marynarce. Transmisje pochodzą z innego świata. Świata, w którym ten kraj jest częścią Imperium Kajzera.

Churchill Victorious (Robert Khan i Tom Salinsky)

Koniec wojny, rok 1945. Kosmiczny intruz czyha na pewną tawernę. „William Churchyard” musi poprowadzić Londyńczyków do jeszcze jednej walki. Doktor ma kłopoty, a w czasie jego największego zwycięstwa Churchill musi zmierzyć się z jego największym wrogiem…

Ian McNeice opowiedział o powrocie do swojej roli:

To niesamowite, jak jeden występ Churchilla spowodował pojawienie się tych wszystkich historii. Cieszę się, że są tak od siebie inne. Są świetnie zrobione.

Zanim przyjechałem na nagranie, puściłem sobie w aucie płytę CD z pierwszą częścią, przypomniałem sobie jego barwę głosu i to, że te słuchowiska są tak dobrze zrobione.

Cztery nowe przygody dostępne są TUTAJ do kupienia w wersji fizycznej za £23 (ok. 107 zł) i w wersji elektronicznej za £20 (ok. 93 zł). Poniżej znajduje się zwiastun:

Co sądzicie o powrocie Winstona Churchilla? Lubicie tę postać? Skusicie się na zakup tego słuchowiska?

Źródło: Big FinishGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *