Pierwsza książka o Trzynastej Doktor!

Zegar tyka nieubłaganie, a czas emisji nowej serii Doctor Who zbliża się wielkimi krokami, chociaż dla wielu zagorzałych fanów może wydawać się, że miną całe wieki, zanim zobaczymy Trzynastkę na naszych ekranach. Z tego powodu nawet takie nowinki jak ujawnienie nowego logo serialu, stroju noszonego przez nową Doktor czy też pierwszego produktu związanego z nową odsłoną serialu mogą budzić naprawdę duże emocje.

Tym razem mowa o książce skierowanej do dzieci, zatytułowanej One Doctor, Two Hearts. Jej celem, podobnie jak w przypadku T is for TARDIS, jest nauka podstaw edukacji – w tym przypadku liczenia. Książka zawiera zapierające dech w piersiach ilustracje stylizowane w duchu retro przez samego autora – Adama Howlinga. Slogany reklamujące wydanie książki obiecują naukę z udziałem różnych wcieleń Doktora, jak również jego przeciwników, wliczając w to najróżniejszych kosmitów i potwory.

Książka One Doctor Two Hearts

Książkę w przedsprzedaży można zamówić w serwisie Amazon, o tutaj.

Źródło: BlogtorWhoKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *