Ujawniono soniczny śrubokręt Czternastego Doktora

W mediach społecznościowych serialu trwa miesiąc śrubokrętu sonicznego, więc jak można było się spodziewać – BBC ujawniło design najnowszej wersji, której będzie używał Czternasty Doktor w tegorocznych odcinkach specjalnych.

Oprócz grafiki przedstawiającej gadżet Doktora, na kanale Doktora Who na YouTube pojawiła się zapowiedź wideo:

Nowe odcinki Doktora Who zadebiutują w listopadzie (na antenie BBC One w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a na całym świecie – w tym w Polsce – na platformie Disney+). Pierwszy odcinek z Ncutim Gatwą w roli Piętnastego Doktora zobaczymy już w te Święta, a premiera serii 14 przewidziana jest na 2024 rok.

źródło: doctorwho.tvCzłonek redakcji Gallifrey.pl w latach 2014-2015 i ponownie od 2023 roku. Fan Dwunastego i Dziesiątego, swoją przygodę z Whoniwersum rozpoczął jednak od „Przygód Sary Jane”. Kolekcjoner wszystkiego co doktorowe, w tym m.in. płyt DVD oraz Blu-ray, książek, komiksów, figurek i autografów. Licencjat poświęcił zaginionym odcinkom „Doktora Who” oraz destrukcyjnym praktykom archiwalnym BBC. Z wykształcenia filmoznawca, obecnie student mediów audiowizualnych i kultury cyfrowej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *