Soniczny śrubokręt Czternastego Doktora od Character Options

Soniczny śrubokręt Czternastego Doktora od Character Options jest już dostępny!

Niecałą dobę po oficjalnym ogłoszeniu designu śrubokrętu sonicznego Czternastego Doktora, Character Options (wieloletni producent figurek, gadżetów i zabawek na licencji Doktora Who) umożliwiło fanom wejście w posiadanie własnej repliki.

Soniczny śrubokręt od Character Options został wydany w edycji limitowanej, a zamówienie gadżetu jest możliwe wyłącznie poprzez stronę producenta. Śrubokręt jest też dostępny na oficjalnym stoisku Doktora Who podczas odbywającego się w ten weekend San Diego Comic Con, co potwierdzili obecni na wydarzeniu fani:

Al Dewar, dyrektor działu rozwoju produktów w Character Options, powiedział:

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że od czasu ogłoszenia powrotu Davida Tennanta jako Czternastego Doktora fani chcieli dowiedzieć się znacznie więcej o tej niewidzianej wcześniej wersji śrubokrętu. Jego wygląd i funkcjonalność były (słusznie) okryte zasłoną tajemnicy i teraz gdy oficjalnie zaprezentowano to podstawowe wyposażenie Doktora, jest to dla nas czysta przyjemność potwierdzić, że mogliśmy we współpracy z BBC i Bad Wolf Studios wyprodukować naprawdę inną i specjalną wersję tego przepięknego śrubokrętu sonicznego.

Przygotowanie go na odcinki rocznicowe z okazji 60-lecia serialu jest moim zdaniem pierwszym takim wydarzeniem w naszej historii współpracy z marką Doktor Who i jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich, którzy byli zaangażowani, żebyśmy mogli to zrealizować.

Wersja z limitowanej edycji szczyci się ekskluzywnym „galwanizowanym” wykończeniem, dzięki czemu wygląda jak prawdziwa polerowana stal i mosiądz. Śrubokręt posiada tryb „otwarty” oraz „zamknięty”, a także pięć nowych efektów świetlno-dźwiękowych, każdy z nich uruchamiany inną sekwencją przycisków. Replikę gadżetu Doktora można nabyć za 29.99 funtów (około 154 złote) ze sklepu Character Options. Śrubokręt dostępny online to ta sama wersja, co na San Diego Comic Conie, więc nie ma obaw, że nie będąc na tym konwencie stracicie okazję do jego nabycia.

źródło: doctorwho.tv, character-online.comCzłonek redakcji Gallifrey.pl w latach 2014-2015 i ponownie od 2023 roku. Fan Dwunastego i Dziesiątego, swoją przygodę z Whoniwersum rozpoczął jednak od „Przygód Sary Jane”. Kolekcjoner wszystkiego co doktorowe, w tym m.in. płyt DVD oraz Blu-ray, książek, komiksów, figurek i autografów. Licencjat poświęcił zaginionym odcinkom „Doktora Who” oraz destrukcyjnym praktykom archiwalnym BBC. Z wykształcenia filmoznawca, obecnie student mediów audiowizualnych i kultury cyfrowej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *