Tydzień z Big Finish (8.02–14.02.2016)

Podsumowanie nowości i newsów od Big Finish z ubiegłego tygodnia.

Miniony tydzień obfitował w nowości od Big Finish.

Na początek dowiedzieliśmy się, że Sheridan Smith powraca do Big Finish ze swoją kultową rolą Lucie Miller, towarzyszki Ósmego Doktora. Zapowiedziano publikację dwóch krótkich słuchowisk – będą to krótkie historie czytane przez bohaterkę. Już w kwietniu będzie dostępne The Curse of the Fugue, zaś w przyszłym roku Flashpoint. Każde z nich można kupić za 2,99 funtów.

Ogłoszono również powrót Indiry Varmy do roli Suzie Costello. W czerwcu zostanie udostępniona czwarta część drugiej serii słuchowisk z serii Torchwood: Moving Targets z jej udziałem. Będzie w nim musiała stawić czoła hordom kosmitów. Już teraz można kupić słuchowisko w cenie 12,87 funtów (za płytę CD) lub 7,99 funtów (za ściągnięcie).

Pozostając w temacie serii Torchwood, dostępna jest już ostatnia część pierwszej serii słuchowisk – More Than This. Ich bohaterką jest próbująca odbudować Torchwood Three Gwen Cooper, której głosu udziela oczywiście Eve Myles. Słuchowisko można kupić w takiej samej cenie jak poprzednie, a jego trailer odsłuchać tutaj.

Na koniec ważna wiadomość – już w przyszły poniedziałek będzie dostępna druga część słuchowisk z Doktorem Wojny – Infernal Devices. Poza Johnem Hurtem wystąpią w nim między innymi Jacqueline Pearce, David Warner, Jamie Newall oraz Nicholas Briggs. Można je już zamówić za 25,77 funtów (za wersję na CD) lub 20 funtów (za wersję do ściągnięcia).

Źródło: Big FinishMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *