Tydzień z Big Finish (27.02-5.03.2017)

Podsumowanie ostatniego tygodnia newsów i nowości wydawniczych od Big Finish. Tym razem – Trzeci, Dziesiąty, kapitan Jack i wiele innych!

Już jakiś czas temu premierę miała pierwsza seria słuchowisk z Dziesiątym Doktorem (David Tennant) oraz Donną Noble (Catherine Tate). A teraz, wychodząc naprzeciw fanom, Big Finish ponownie wypuszcza całą serię w formie jednego boxu. Wszystkie trzy słuchowiska można zakupić w pakiecie za 35,25 euro (na płycie) lub 20 euro (za ściągnięcie). Gdyby komuś trzeba było przypominać – tutaj jest dostępny trailer serii.

We wtorek mieliśmy ostatnią premierę drugiego miesiąca – lutowy short trip z historią Trzeciego Doktora i Jo Grant, czytaną przez Toma Treloara. Gardeners’ Love to opowieść według scenariusza George’a Manna w reżyserii Lisy Bowerman. Słuchowisko możemy zakupić tradycyjnie za 2,99 euro, a jego trailer odsłuchać tutaj.

Początek marca oznacza natomiast kolejną promocję na ściągnięcie jednego z kultowych słuchowisk. I tak do końca miesiąca będzie można ściągnąć za zaledwie 2,99 euro słuchowisko The Mahogany Murderers z serii The Companion Chronicles. To  oryginalnie wydana w 2009 roku historia, opowiadająca o kolejnych przygodach słynnej pary detektywów, Jago i Litefoota. Jeśli ktoś chciałby sobie przypomnieć, to tutaj może odsłuchać trailer tej opowieści.

Tymczasem po sukcesie pierwszego sezonu, Big Finish zdecydowało się na kontynuację serii Classic Doctors, New Monsters. Seria znów będzie składać z czterech słuchowisk w jednym boxie. Tym razem klasyczni Doktorzy (Czwarty, Piąty, Szósty i Ósmy) mają zmierzyć się z Vashta Nerada (dwukrotnie), Racknoss oraz Karionitami. Słuchowiska mają być dostępne w lipcu, natomiast już teraz można je zakupić w przedsprzedaży – za 20 euro za ściągnięcie lub 26,59 euro za płytę CD. Będzie się działo!

A już w marcu czeka nas kolejny powrót serii – po prawie trzech latach powraca seria Charlotte Pollard. Słynna była towarzyszka Doktora i podróżniczka w czasie wyrusza w kolejne przygody. Czteroczęściowy box będzie dostępny już wkrótce, tymczasem teraz może zakupić go w przedsprzedaży za 20 euro (za ściągnięcie) lub 28,91 euro (za CD). Można również tutaj odsłuchać trailer – jeśli ktoś jest jeszcze nieprzekonany.

Czerwiec natomiast przyniesie nam inną premierę – czteroczęściowego słuchowiska The Lives of Captain Jack. John Barrowman powróci do roli, a jego postać spotka na swojej drodze między innymi Jackie Tyler, ale również Alonso. Słuchowisko można już teraz zakupić w przedsprzedaży za 20 euro (za ściągnięcie) lub 28,91 euro (za płytę CD). Tymczasem tutaj możecie odsłuchać trailer serii.

Który z tych newsów cieszy was najbardziej?Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *