Tydzień z Big Finish (3-9.10.2016)

Podsumowanie kolejnego tygodnia newsów i nowości wydawniczych od Big Finish.

Można się w sumie zastanawiać, czy był sens robić ten tydzień, bo liczba mnoga w leadzie jest nieuzasadniona. Bowiem w ubiegłych tygodniu Big Finish uraczyło nas zaledwie jedną doktorową wiadomością.

Ale w sumie jest sens, bo co to za wiadomość! Oto jest trzecia seria The War Doctor, którą zatytułowano Agents of Chaos. Box złożony z trzech słuchowisk ponownie przenosi nas w wir wydarzeń Wojny Czasu, choć niekoniecznie na Gallifrey. Usłyszymy oczywiście Johna Hurta w roli Doktora Wojny, ale również Jacqueline Pearce i Neve McIntosh (choć nie w swoich serialowych rolach). Słuchowisko jest dostępne do końca roku w specjalnej promocyjnej cenie 20 euro za ściągnięcie i 22,12 euro za wersję na płycie CD. Tymczasem tutaj możecie wysłuchać jego trailer.

Ten tydzień wypadł skromnie, ale następny będzie już bardziej obfity. Tymczasem cieszymy się Doktorem Wojny! Słuchaliście już jego przygód?

Źródło: Big FinishMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Tydzień z Big Finish (3-9.10.2016)

 1. Zastanawiam się nad kupnem tego słuchowiska, nie słuchałem jeszcze nic z Doktora Wojny, ale Hurt brzmi niesamowicie w zwiastunie.

  1. Może spróbuj od pierwszego boxsetu? Chociaż dla mnie drugi był lepszy (ale pierwszy wciąż dobry). Trzeciego jeszcze nie słuchałem, więc nie wiem.

   1. Taki jest plan, choć pierwszy pewnie kupię dopiero w nowym roku. Cena trzeciego kusi, a ja (się muszę) oszczędzać, bo wydałem ostatnio fortunę na książki, więc to będzie pierwszy strzał. I tak będzie musiał kilka miesięcy poczekać na półce, zanim się z nim zapoznam, bo walczę teraz, żeby przynajmniej z książkami z DW być na bieżąco (a w kolejce jeszcze komiksy). Czasem przeklinam tę franczyzę.

     1. Wszystko po trochu, tworzy się z tego chaos, bo staram się też sięgać po stare serie i rzadko chronologicznie. Właśnie kończę ostatnią książkę z dwunastego Doktora, następne będzie „Engines of War”. Z jakością jest różnie, ale historie z dwunastym przypadły mi do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *